Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy tetszik nektek ez a kutyus?

Hogy tetszik nektek ez a kutyus?

Figyelt kérdés
[link]
2011. márc. 30. 13:47
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
Kérdezz rá a szűrésekre! Ha azok megvannak, akkor szerintem vedd meg!
2011. márc. 30. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
Kérj egy kennelnevet, ha pedig messze laksz, akkor kérd meg őket, hogy küldjék el ímélben a szülők törzskönyvét, és a szűrések eredményeit.
2011. márc. 30. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 xnorkax ***** válasza:

Mindenképp érdeklődj, hogy melyik kennelből származik, van-e törzskönyve és a szülei betegségekre szűrtek-e.

Egyébként elég hihetetlen, hogy nem ment el érte a gazdajelölt és még 2-3 hónapot ott maradt a tenyésztőnél.

2011. márc. 30. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
Az h egy fajtatiszta kutyára azt mondják, h nem típusos, az nem azt jelenti h nem olyan típusú kutya, hanem h a border standradjétől eltérő külső jegyeket hordoz.
2011. márc. 30. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
88%

A válasz megírásának időpontja: ma 14:10

"Én majdnem 6 hónaposan vettem a németjuhászom és semmi baj nincs vele. Igaz nincs törzskönyve, de arra, hogy az udvarban ugasson, nem is kell..."

Erre a célra egy magnó is megfelelő lett volna.

2011. márc. 30. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 A kérdező kommentje:
Igen, hiába törzskönyves, elolvasva a standardet én is látok különbséget. pl. orrán nem lehetne pötty.
2011. márc. 30. 17:11
 17/27 anonim ***** válasza:

Az orrával speciel semmi baj nincs. Az alkatával vannak gondok...ami nem túl borderes, ill arra utal inkább h a szülőket nem gondosan választották, úgy h egymás hibáit javítsák. Itt egy kifejezetten győztes ősökkel rendelkező 5 hónapos border gyerek:

[link]


De ha neked nincsenek különösebb verseny és kiállítási ambícióid vele, és ha megvannak a szülőknek a szükséges szűréseik, akkor nyugodtan hozd el, mert jó lenne ha őt is szeretné valaki és nem kerülne rossz kezekbe.

2011. márc. 30. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
0%

16:20-asnak üzenem! Köszi az okos hozzászólást! Van magnóm is, de nem az udvaron! Bizonyára neked a törzskönyvnél kezdődik A KUTYA. És bizonyára te is valami kékvérű vagy.

A kérdezőnek (bár talán Ő megértett) akartam ezzel csak annyit mondani, hogy ha nem tenyészteni kell akkor én biztos nem ragaszkodnék törzskönyves kutyához és feltételezném rögtön, hogy valami genetikai hulladék, aki a szaporító nyakán maradt.

2011. márc. 30. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 A kérdező kommentje:
Én mindenkit megértek és köszönöm szépen a válaszaitokat. Bella lesz a neve:)
2011. márc. 31. 08:57
 20/27 anonim ***** válasza:

Egyáltalán a szülők szűrési eredményei megvannak? Melyiknek melyik milyen? Egyáltalán milyen a szülők temperamentuma? Melyik ez a kennel?


De persze gratulálok hozzá! Szeresd nagyon!

2011. márc. 31. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!