Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy tetszik nektek ez a kutyus?

Hogy tetszik nektek ez a kutyus?

Figyelt kérdés
[link]
2011. márc. 30. 13:47
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
50%

20:44-nek


Nem arról van szó, hogy csak a kék vérű a kutya, és arról sem, hogy törzskönyvnél kezdődik. Csodás keverékeket lehet találni menhelyeken ingyen!


Senkinek sem a keverék kutyákkal van a baja, hanem azzal, amikor szaporítókat támogat valaki. Ha szeretek és tisztelek egy fajtát akkor nem azoknak fogom tömni a zsebét, akik éppen a fajta tönkretételét dolgoznak.


Ha arra kell, hogy ugasson, arra egy idősebb menhelyi kutty is tökéletes.

2011. márc. 31. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
50%

Nem vagyok kékvérű, és számomra nem csak a törzskönyvezettnél kezdődik a kutya és ilyet nem is írtam. Nagyon mellélőttél, de inkább nem részletezem.

A lényeg, hogy ha a törzskönyv valakinek nem fontos, gyönyörű ebeket talál menhelyeken, esetleg fajtamentőknél.

Ha viszont valaki fajtatisztát akar, az bizony fizesse meg egy törzskönyvezett, szűrt szülőktől származó egyed árát. Ennyi.

Én biztos nem tudnék nyugodtan aludni, ha tudnám, hogy egy kókler pénztárcáját vastagítottam, ráadásul semmi garancia nincs arra, hogy azt kapom-e amit várok.

2011. márc. 31. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
Ja, ez is 20.44-nek ment. :)
2011. márc. 31. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 A kérdező kommentje:

[link]


ahogy nézem, elég jó felmenőkkel rendelkezik:)

Nahrof Foreign Fantasy a nagypapa, borderguardos:)

2011. ápr. 3. 08:16
 25/27 anonim ***** válasza:
Fanta a nagyapja? Ízlések és pofonok.... Bár hogyha ez neked pozitív akkor gondolom ilyen kutyát szerettél volna.
2011. ápr. 3. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 A kérdező kommentje:

Mi baj van Fantával?

Én teljesen laikus vagyok a témában, én csak azt látom, hogy nyert egy rakás díjat.

2011. ápr. 4. 09:05
 27/27 anonim ***** válasza:
Én szeretem, ha egy border tud dolgozni és nemcsak állni. Valamint ha nem akkora egy boder mint egy jegesmedve. Ennyi. De gondolom te szeretnéd kiállításokra vinni és annyira nem szeretnél vele dolgozni, tehát családi kutya lesz csak...ahhoz viszont tökéletes :o)
2011. ápr. 4. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!