Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy oldjam meg, hogy a kan...

Hogy oldjam meg, hogy a kan nemi szerve ne "álljon fel" mikor leül vagy lefekszik? (ivartalanítás nem jöhet szóba)

Figyelt kérdés
venni szeretnék egy rottweiler kant,de nem akarom a fent leírtakat.nagyon sok ismerősömnek a kutyájával ugyanez a probléma és én nem szeretném.mit csináljak?hogy tudok olyan kutyát választani,ami nem ilyen?remélem értitek
2011. márc. 30. 20:21
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
49%
Akkor te valami impotens kutyát szerezz be...
2011. márc. 30. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 A kérdező kommentje:
de nem az hogy egyáltalán ne álljon fel,de ha leül,akkor ne az legyen hogy rögtön kiugrik neki
2011. márc. 30. 20:36
 13/33 anonim ***** válasza:
100%
Általában nincs kint nekik. Tehát ne arra számíts, hogy folyamatosan látod.
2011. márc. 30. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 A kérdező kommentje:
és mitől függ hoyg egyeseknek folyton,másoknak meg szinte soha nincs kinnt??
2011. márc. 30. 20:41
 15/33 anonim ***** válasza:
74%
Az tisztogatásnál is szokásos jelenség, meg a melegben "kiteszi"..ne foglalkozz már ezzel, kutyák megoldják az ilyesmit
2011. márc. 30. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
100%
Ha ideges, vagy fél, akkor is előjöhet, de nem ugy masirozik egész nap, hogy kinnt van a "rúzs"
2011. márc. 30. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
100%

Képzeld én úgy nőttem fel egy nagytestű kannal, hogy kint volt a rúzs elég sokat. És nem lett semmi bajom!


Egy ivaros kannal ez együtt jár, tudod olyan mint a szukáknál a tüzelés. Kis kellemetlenség, ez van. És elmondom azt is, hogy ezen van némi váladék is, hogy ki be tudjon járni, tudod. Azt ha leteszi a földre....


Ez egy ilyen műfaj, bár nem tudom, hogyha neked ez nehézséget okoz, akkor mit fogsz szólni, mikor egy alomnyi újszölött kölyköt kell tisztogatni, meg masszírozni, ne adj isten a szukának segíteni szülni.


Két lehetőséged van: szukát veszel, vagy ivartalanítod a kant. Másképp bizony számolni kell a rúzzsal is.

2011. márc. 30. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
49%
Hihetetlen ennyit sz@rakodni egy szerencsétlen kutyán, hogy mit csinál a farkával...
2011. márc. 30. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 xnorkax ***** válasza:
100%
Nem értem, ez téged miért zavar... A kutya egy állat, nem ember, nincs miért szégyenkezni, ha látszik valami...
2011. márc. 30. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
49%

Kérdező, te még nem láttál erektált kutyapéniszt! Attól hogy kilóg, még nem "áll fel". Nekik alapból merev, merthogy csont van benne. Az hogy mennyire lóg ki, nem az izgalmi állapotán múlik. Nekem ivaros kanom van, és soha sem lóg ki a makkja fityámjából, de ismerek olyan ivartalanított kant, akinek ha leül, akkor szinte mindig kibújik.


Amúgy ezzel a hozzáállással csak szaporító leszel. ugyanis olyan, hogy "tenyészpár" inkább csak elméletben létezik, meg kiállítási kategóriaként. Ugyanis ugyanattól a két szülőtől csak egészen ritka esetben szoktak egynél több almot lehozni. Nem véletlen, hogy a szuka életében megengedett maximum 3 alom általában 3 különböző kantól származik!

2011. márc. 30. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!