Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Bullterrierről vélemények?...

Bullterrierről vélemények? Csivava kutyusom mellé szeretném.

Figyelt kérdés
Szeretnék bullterrier kutyust csivava kanom mellé.Egy lányt... szerintetek megenné a bullterrier a csivit? mik a tapasztalatok bullterrierrel kapcsolatban?
2011. márc. 31. 03:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
90%
Megenné??? -.-" agyalágyult
2011. márc. 31. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
80%

Inkább pihend ki magad és ne írj ki hülye kérdéseket...


Amúgy összeszoktatás kérdése. Ha kicsi bullterriert veszel mire felnől megszokja a csivavát. Főleg ha szukát veszel nem lesz gond. Ha felnöttet akarsz venni akkor mondj le a csivaváról lehet, hogy nehezen szoknának össze,a csivavát kicsit megharapdálná.

2011. márc. 31. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Kutyád jól szocializált.. ja várj, aki ilyen kérdéssel jön, hogy nem enné e meg a kutyuskádat egy nagyobb kutya, akkor szerintem felejtsd el.
2011. márc. 31. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
*kutyuskáját
2011. márc. 31. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Szerintem nyugodtan, főleg ha ellenkező nemű, és kölyök lesz, szinte kizárt, hogy bármilyen probléma lenne...


Többieknek:

Szerintem a kérdező átvitt értelembe értette a megeszi szót, inkább úgy értette bántaná, nekimenne-e?

2011. márc. 31. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
23%

A bullterrier már babakorában is nehezebb lesz mint a csivi, szertelen, energikus, alkatra meg olyan, mint egy tank. Egy kisebb labdáért való rohanásban simán letarolja a csivit úgy, hogy maradandó károsodása legyen. Nem kell hozzá még csak verekedés sem.


A bullterrierrel az a tapasztalat, hogy igen komoly zsákmányösztönnel rendelkezik, és nehezen gátolható. Tapasztalt kutyás meg tudja oldani, ha máshogy nem, segítséggel. De ha nem vagy abban biztos, hogy képes vagy egyszer s mindenkorra megértetni vele, hogy a csivava nem zsákmány, nem is volt és nem is lesz az, akkor inkább felejtsd el.

2011. márc. 31. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

nyugodtan ajánlom a bullt. nekem is van 1 tucat bullom itthon és ha kiskorában jol szocializálod akkor nem lesz baj vele, csak sokat kell foglalkozni vele.

ja és csak szukát vegyél és arra figyelj h a csivi nehogy megcsinálja a bullt mert rusnya 1 állatokat fog elleni :)

2011. márc. 31. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

remek lesz egy kutyád :)

a csiwawa sírja a kertben lesz ???

mert egy farokcsapás a bulltól, és törött gerincel fekszik a törpe !

a legkissebb összezördülés a bullnak szúnyogcsípés, a csivinek ???

szerintem nem tudod mire vállalkozol.

ha igen ,és beválik , minden tiszteletem a tiéd !!

mert az a kutyatartás magasfoka !!

egy próbát megér !!!

2011. márc. 31. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
75%
A bullterrier egy önfejű nehezen nevelhető fajta és még ráadásul szeret verekedni.Nem hiszem hogy csivava mellé ez a fajta lenne a megfelelő.és még durván is játszik amit a kis csivi nem hiszem örömmel fogadna!szerintem tegyél le erről!
2011. márc. 31. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ismerek egy tenyésztőt, aki véletlenül pont csivavát és bullterriert tenyészt, szóval bátran állíthatom, hogy megférnek egymás mellett :)
2011. márc. 31. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!