Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Amerikai bulldog vagy Kanári-s...

Amerikai bulldog vagy Kanári-szigeteki kutya?

Figyelt kérdés
Melyik mozgékonyabb?Melyik bírja jobban a nyarat?
2011. márc. 31. 21:47
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
A nyarat a Kanári szigeteki biztosan jobban viseli...:) mozgékonyságuk szerintem nagyábol megegyező..attól is függ milyen célra szeretnéd, családi kutya? esetleg őrző védő?
2011. márc. 31. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
kanári szigeteki egyértelmüen..mozgékonyabb és a normális orrszerkezete miatt a nyarat is jobban birja
2011. márc. 31. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Hobbi kutya lenne de elsősorban személyi védelemre lenne használva.Továbbá sokat szoktam kirándulni erdőbe és egy olyan kutya kell amelyik szeret jönni, és bírja is és ha lehet egy tekintélyt parancsoló kutya legyen.Nézegettem több fajtát is és csak ez a kettő jöhet nálam szóba de én inkább Kanári felé hajlok de szeretnék többet tudni az amcsi bullról.
2011. márc. 31. 22:01
 4/14 anonim ***** válasza:
A kanári kutya, azok kemény kutyák ám, sokat kell vele foglalkoznod...de a kettő közül én is arra szavazok
2011. márc. 31. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Nyugi lesz vele foglalkozva eleget.
2011. márc. 31. 22:32
 6/14 anonim ***** válasza:
Kanári szigeteki kutya:)
2011. ápr. 1. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Kanárit javasolnám, nekem is nagyon tetszik ez fajta, remélem egyszer lesz ilyen kutyám. Foglalkozz vele sokat és te legyél a falka vezér!!!
2011. ápr. 3. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Szia! Én is a kanárit javaslom, igaz szerintem egyformán mozgékony mind a két fajta, viszont a nemtudom hogy az ambullnál te melyiket nézted a bulltípusút vagy a standard típusút? Mert ha a standard típust akkor egyformán bírja mint a kanári hiszen nem nyomott az orra, viszont a bulltípusú már nemigazán bírja nyáron a terhelést csak késő este. De arra azért készülj fel, hogy a kanárinak nyáron cípőfűzők szoktak lógni a szájából :) legalábbis az ismerősömének, de szerintem nem nagy gond.
2011. ápr. 3. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Mindkét fajta nyálas. :-D


A kanári jobban bírja a terhelést nyáron is. Ám a telet nehezebben viseli. Bár ha van jó hőszigetelt háza az udvaron, és netán fűtve is van akkor télen sincs gond.

Nekem kettő van. Télen nagyon fáznak ( be szoktam takarni őket amikor átfagynak ) ám nyáron sokszor előfordul, hogy kifekszenek a napra. 30-35 foknál is kifekszenek, de egy idő után mennek hűsülni.

2011. ápr. 3. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Utolsónak!Nyáron mennyire bírják a futást meg a hosszabb túrákat?
2011. ápr. 3. 18:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!