Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Amerikai bulldog vagy Kanári-s...

Amerikai bulldog vagy Kanári-szigeteki kutya?

Figyelt kérdés
Melyik mozgékonyabb?Melyik bírja jobban a nyarat?
2011. márc. 31. 21:47
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Nekem is dogo canariom van igaz még csak 5 hónapos de az már most látszik hogy nem lesz egy futó bolond,de nagyon szeret sétálni és nagyon okos és szófogadó.ja és nekünk már most is kivan egy kisebb sétától pedig még nincs is nyár.
2011. ápr. 3. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok.


Nyáron szerintem bicikli mellett egyiket se érdemes futtatni, ha erre gondolsz. De a nagy sétákat túrákat nagyon bírják. Én vizet és tálat vittem magammal a zsákba, és többször megkínáltam vízzel.

Bár igaz én nem túrázni mentem vele a déli 37-38 fokban a tűző napon.

Tény, hogy jobban bírják a meleget mint a bulldog, de túlzásba se kell vinni.

2011. ápr. 3. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

21:48-nak.

Az én madaram se volt egy futó bolond, és nem is lesz. Kicsi korában egy kis séta után ha elfáradt, képes volt a zebra közepén leülni amikor mentünk át....

Ám ahogy cseperedett egyre többet mentünk. :-)


A németjuhim bicikli mellett futott, Ő több kilóméteren keresztül ügetésben húzott. A kanári ilyet azért nem tud.

2011. ápr. 3. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2011. ápr. 3. 23:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!