Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért nem jó a kutyának a...

Miért nem jó a kutyának a csoki? Esetleg ha kap egy kis sört néha?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 1. 16:01
 1/10 anonim ***** válasza:
Én kutyám felnyalta a kiöntött sört semmi baja nem lett tőle, csoki meg nem tesz nekik jót.
2011. ápr. 1. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Mi a fenének a kutyának sör meg csoki? Csak ártasz vele ...
2011. ápr. 1. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
A kutya alapjába véve ragadozó! Nincs szüksége csokira, tönkreteszi a fogát, ha sűrűn kap pedig elhízik..nagyon ritkán lehet neki adni, egy keveset...inkább adjál neki húst, csontot..ugyan úgy szereti és egészségesebb is, sörre meg nem hinném hogy szüksége lenne egy kutyának!
2011. ápr. 1. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ezekre semmi szüksége nincs egy kutyának! Bár az enyém oylan 1 hónapos korába megkóstolta a sört és semmi baja nem lett tőle, de semmi értelme nincs rászoktatni. Az embereknek se egészséges a csoki és a sör.. hát még egy kutyának!
2011. ápr. 1. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
hát nem tudom mi értelme van ilyeneket adni neki. mindenesetre ha értelmetlen is, a sörtől nem lesz baja, a csokitól viszont igen! nem tudja lebontani a szervezete, felhalmozódik és beteg lesz tőle.
2011. ápr. 1. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Majercsik Júlia válasza:

itt egy honlap cím olvasd el és megkapod a választ hogy miért nem szabad a kutyának csokit adni:

[link]

a sör meg felesleges neki

2011. ápr. 1. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Mindent azzal etess ami neki való! Te se a kutya meg a haltápot eszed, kutyának se a csoki meg sör való...
2011. ápr. 1. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom,hogy a kutya számára mérgező a csoki!
2011. ápr. 1. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A csokiban lévő kakaó mérgező a kutyák számára és ha nagyon nagy mennyiséget esznek belőle, akár bele is halhatnak. Valamint betegségeket idéz elő.
2011. ápr. 1. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

a kakaóban lévő theobromin mérgező a kutyáknak-leállhat a szív, összeomolhat a vérkeringés

az alkoholt pedig nem képes lebontani a szervezetük így az is súlyos, irreverzibilis agykárosodást okozhat!!!

2011. ápr. 1. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!