Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan lehet vilagositani a...

Hogyan lehet vilagositani a kutya szoret?

Figyelt kérdés

Tehat van egy ezust szinu kutyam, regen vilagos fenyes ezust szine volt, aztan elkedett sotetedni, barna arnyalatu lett, hogyan lehetne visszacsinalni?

Azt hallottam hogy a tap sotetit, az elozo gazdainal hazikoszton elt lehet azert volt olyan szep szine? Tappal elkerulhetetlen a barnulas?


2011. ápr. 1. 17:09
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
0%

Aki divatból tart kutyát, az nem jó kutyatartó.

Ideje már a gondolkodásmód váltásnak, mert nem mindenki jó gazda, aki kutyát tart.

És a fontossági sorrend tévesztését nem kellene mellékesnek tartani.

Olyan ez, mintha azt tárgyalnátok, hogy a párotok milyen hajszínnel tetszik jobban, milyenre változtassa a másikat.

Nem ez a kutyatartás lényege. A szőr színének megváltoztatása vajon mennyiben változtatja meg a kutya-gazda viszonyát?????????

2011. ápr. 4. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
Szerintem ne csinálj vele semmit!Ha szereted a kutyád akkor fogadd el,úgy ahogy van .:)
2011. ápr. 4. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:

Akiknek nem tetszik a kutyája természetes mivoltában, az színezni is képes a kutyáját önkényesen. De kétlem, hogy ettől jobban szereti. Ettől csak önmaga hobbijának hódol,önmaga igényének hódol - de kielégülést nem fog találni. Mert a szeretet nem erről szól!


[link]


[link]


[link]

2011. ápr. 4. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:

Mennyivel különb is a kutya!

Ő úgy szeret bennünket, ahogy vagyunk...

2011. ápr. 4. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 A kérdező kommentje:

Azert erdekes hogy semmit nem tudtok rolunk es mar is itelkeztek, rossz gazdninak neveztek.


Nem befesteni akartam a szoret, csak egy szimpla kerdes volt hogy mitol kezdett el barnulnu es lehet-e tenni ellene valamit. Fejezzetek le valoban milyen allatkinzo vagyok.


Es ha divatbol akartam volna kutyat nem menhelyrol hozok egy 9 eves felszemu fogatlan beteg ebet. De persze ti jobban tudjatok, igy gep mogul, arc nelkul, nev nelkul, reszletek nelkul.


A jo indulato valaszokat termeszetesen koszonom.

Trimmelni nem szeretnem mert sose volt es nem olyan a szore es fajni fog.

Azt a magos dolgot lehet ki probaljuk, artani egyikunknek sem fog.

2011. ápr. 5. 10:25
 16/26 anonim ***** válasza:

Ugyan mi lesz attól jobb, ha megváltoztatod a szőre színét?

A kutyád törődik azzal, hogy neked milyen hajszined, vagy szemszined van?

2011. ápr. 5. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 A kérdező kommentje:

Mert nem ertem hogy hogyan lehet hogy 8 evig ezust szinu a kutya, es nalam meg hirtelen bebarnul, nem tudom mennyire normalis ez, en rontok-e el valamit, az oregseggel oszulnie kellene nem barnulni, es igen, vilagosan jobban tetszett, ha egy kis etrend kiegiszitessel lehetne tenni a barnulas ellen, akkor miert ne? teged miert zavar?

De mivel ugy tunik nem igazan letezik ilyen hazi praktika, es trimmelni meg nem fogom mert az fajna neki, igy megnyugodhatsz, barna arnyalatu marad a kutya.

2011. ápr. 5. 10:45
 18/26 anonim ***** válasza:

Ha az egészsége miatt aggódsz, az más, de akkor orvosi tanácsot kérj.

De te egyértelműen kijelentetted, hogy a régi szine jobban tetszett.

Hát, most ez van.

2011. ápr. 5. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
A trimmelés nem fáj. A snacinak nem jön ki magától az elhalt szőr. Ki kell tépni. Vagy lenyíratni. Az is valószínű, az elhalt fedőszőrei lettek más színűek.Ha nem szedeted ki az elhalt szőrt, be fog pállni a bőre.
2011. ápr. 5. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 A kérdező kommentje:
3 havonta nyirva van ezzel nincs gond, es a trimmeles igen is faj ha kolyokkoratol nem csinaljak. Ez a kutyat meg mindig is nyirtak tehat ha most elkezdenenk trimmelni az fajna.
2011. ápr. 5. 12:15
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!