Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Pitbull vs. Farkas? Melyiknek...

Pitbull vs. Farkas? Melyiknek lenne nagyobb esélye? Pusztán csak kíváncsiságból kérdezem!

Figyelt kérdés
2011. ápr. 2. 10:34
1 2
 11/13 anonim válasza:

Tippelnetek sem kell... csak szétnéznetek az Interneten. Találtam egy cikket, ahol egy pittbull leszedett egy farkast a gazdáját védve.


Tehát a pittbull az erősebb. Sajnálom, hogy a másik oldalnak csalódást okoztam. DE HÁT EZ VAN.


Itt a cikk:

[link]

2015. nov. 24. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
Ez egyértelmű hogy a farkas győzne mert a pitbullnak csak a ringben kell harcolnia a farkasnak pedig az egész élete a fennmaradadásról és az utódnemzésről szól a farkas ösztön állat a pitbull meg csak azért támad mert azt mondják neki vagy mert megvadult.Meg a farkas szívósabb is mint egy pitbull mert azt nem etetik hanem az megdolgozik az élelméért a pitbullnak meg a szája elé rakják a kaját.
2016. jan. 3. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
800 kilos jávorszarvasokat megölik falkában akkor mit akar egy 30 kilós pittbul? ez olyan mintha tayson a középsúlyú bajnokot megverte volna e? szerintem a pittbul el is menekülne nem lehet összevetni egy kutyát egy szürke farkassal, egy prérifarkast megölne a pittbul de hát az más kategória , egy vadállat az vadállat , egy jaguár csak 60 kilós de kb 10 másodperc alatt megenne egy pittbult de 3 at is egyszerre, vadállatokkal nem érdemes összevetni kutyákat.. jóval erősebbek a vadállatok.
2016. febr. 20. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!