Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Bichon Bolognese, Bichon...

Bichon Bolognese, Bichon Havanese vagy Francia Buldog?

Figyelt kérdés

Ez a három fajta amiben gondolkodunk. Leginkább a francia buldogot kedveli a család, de a bolognese-nek meg nem hullik a szőre. Földszinti lakásba költözne hamarosan a kiskutya, ami elvileg kisbuldog, ma hívtuk a tenyésztőt, 2 és fél hónap múlva már hozzánk is kerülhetne.


Szerintetek melyik a legideálisabb fajta földszinti lakásba? Miért? Minden szempont érdekelne! Köszönöm.


2011. ápr. 4. 16:35
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a francia bulldog lenne a választásom, mert a másik kettő nekem túl, hááát nem is tudom milyen... Nem szeretem őket:D

Amúgy az mindegy, hogy hanyadikon van a lakás. Annyival könnyebb hogy nem kell liftezni:)

Amúgy a bulldogok egy olyan kis "hülye" kutyák, hogy egyértelműen őket választanám, ha még szimpatikus lenne a másik két fajta is:D Ők inkább olyan kis mutogatni való kényes kutyáknak néznek ki.:)

2011. ápr. 4. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Szerintem Francia Bulldog .

Nekem az tetszik,a legjobban a három közül!:)

2011. ápr. 4. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
Francia bulldog. Pusztán érzelmi alapon mondom ezt, nem csípem az apró vattaszerű izéket
2011. ápr. 4. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim válasza:
54%
Szia! Szerintem a Francia Bulldog -ot, mer a Bolognese meg a Havanese annyira érzékeny, hogy ha pl a gyerek meg gyöntöli egyből telehányja a fél házat... Meg nagyon válogatós. a Havenese(ilyen van unokatesómnak) Fiú fajtája (fajta xD) összepisil mindent, ha nincs szoktatva kicsi korától... Hányszor volt olyan, hogy belépek a nappaliba és mit találok a zoknimon? KUTYAPISIT..... a Francia bulldoggal nincs semmi baj szerintem :D
2011. ápr. 4. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
74%

szerintem ne vegyetek kutyát hanem inkáb nézzetek körül menhelyen

megmenthetitek az életét...

2011. ápr. 4. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
nekem jobban tetszik a boston terrier, mint a francia buldog...hasonlóan néznek ki, csak nem olyan kis tömzsi a boston :)
2011. ápr. 4. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:

Mindenkinek köszönöm!


Kedves 16:59!

Körülnéztünk, de itt nálunk a menhelyen nincsen olyan kutyus, ami nekünk ideális lenne, mert a fő gond, hogy kisgyerekek mellé lenne. Nálunk a legkisebb a 10 és fél éves hugom, de még "gyerek" ő is, nekünk kiskutya kell, ami a mi nevelésünk lesz.Ráadásul a hugom imádja ezt a fajtát, anyukám is. És ez is egy mentés!

Az a kutyus, amiért mi majd megyünk akár rossz helyre is kerülhetne, ha mondjuk pont nem mi vennénk meg! Szóval számomra ez is mentést jelent, ki tudja hova kerülne...:)Csak a Jóisten.:)


Kedves Utolsó!

Igen, hallottam a boston terrierről. Az is nagyon aranyos, de nekem a francia buldog jobban tetszik.:)

2011. ápr. 4. 17:13
 8/24 anonim ***** válasza:
Tiszteletben tartva a választásodat, és bevallva, hogy az én kutyám se menhelyről van: Menhelyen is vannak kölykök, sőt kistestű kölykök is. Igaz, ritkán fajtatiszták. Sok sikert a bulldoghoz, és nézzetek sok Tom&Jerryt! :)
2011. ápr. 4. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:

:)


Hidd el ezen a közeli menhelyen nincs kistestű kölyökkutya!:) Már keresgéltem, elég sokat:)

2011. ápr. 4. 17:21
 10/24 anonim ***** válasza:
A bichon szászor értelmesebb mint a francia bulldog. Sokkal könnyebben tanítható és nem olyan csúnyácska mint a francia bulldog. Az meghogy tiszta hugy a lakás nem a kutya tehet, hanem a hülye gazdája mert nem tanította meg a szobatisztaságot. A legértelmesebb kutyából is lehet hülyét nevelni.
2011. ápr. 4. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!