Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Bolognese vagy havanese?...

Bolognese vagy havanese? Melyiket válasszam? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2011. aug. 30. 22:37
1 2
 1/11 KoviAti válasza:
szerintem havanese, nekem olyan van és csodaédes... a havanese nem egyszerűen fehér, tehát olyan "színkombinációkat választhatsz ami neked kedvező" Xd
2011. aug. 30. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nekem havanese kutyám van (holnap lesz 3 hónapos) és imádom. Szóval én az mellett teszem le a voksom, de neked kell érezned melyikre, vágysz jobban. Én 17. szülinapomra kaptam, de már az 5. szülinapomra is ezt kértem. Szóval elég sokat kellett könyörögnöm mire megkaptam. És én csak ezt a fajtát szerettem volna így nem volt számomra kérdés mire vágyom. :)
2011. aug. 30. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

havanese ,nekünk volt is ..most is van egy 3 hónapos sokkal szebbek mint a bolognese-ek..

de nekem nagyon tetszik az egész kutya személyisége :) játékosak ,okosak...a mi 3 hónaposunk imádja a vízet állandóan az itató tálba fürdik XD

2011. aug. 31. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nekem bolgnesem van. Az ő szőrük, olyan, mint az uszkáré, állandóan vágatni kell, és fésülgetni. Azon kívül fehérek, ami kertes házban nagyon nem nyerő. És szerintem nem is olyan szépek, mint a havanesek. Az enyém mentésből származik, nem én választottam.
2011. aug. 31. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Havanese szerintem cukibb!!!
2011. szept. 14. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Nekem bolognese-em van! Egyszóval amit tudok róla mondani: IMÁDOM! :)

Nagyon aranyos, hálás, könnyen tanul.

És kertes házban lakunk, imád rohangálni az udvaron és a boxer kutyusunkkal ,,játszani" (ami nagyjából az ugrálással, fejére mászással, és ugatásával egyenlő :) ).

A szőrét naponta, maximum 2 naponta fésülöm, és ollóval vágom, kb 4 cm-esre, szóval nem viszem kozmetikushoz,.

A szemt naponta, vagy 2 naponta bórvizzel mosom, ami a patikába 283 Ft/dl.

Én imádom, állandóan 2 lábon pitizik, és kitűnő jelzőkutya.

Játékos, ragaszkodó, és nem félős.

Én a bolognese-re szavazok. A havanese-nek talán egy picit zömökebb a teste(legalábbis amiket láttam), és durvább a szőrük. A bolognese-nek meg selymes marad.

2011. szept. 14. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
10%

Mind 2ő szőrös patkány xD

Vegyél juhászkutyát az legalább kutya :D

2011. szept. 14. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:

Szintén bolognese. Jól döntöttünk amikor befogadtuk.

Szerintem a kettő közül mindegy, hogy melyiket választod, mert úgyis a kutya személyiségét fogod megszeretni.

2011. szept. 14. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
18:38-nak üzenem, hogy nekem is van egy boxerem :)
2011. szept. 14. 22:33
 10/11 anonim ***** válasza:
Nekem havanesem van. Nagyon aranyos, játékos, okos, gyerekszerető kutya. Érdemes suliba vinni, mert nagyon könnyen tanul. Elég nagy a mozgásigénye, de ha jól lefárasztod egész nap csak alszik. Jól elvan egyedül amíg dolgozol vagy suliban vagy. Gyönyörű a szőrük, nem érdemes levágatni. Fésülgetni gyakran kell, de ha leváltotta a kölyökszőrét akkor már nem vészes. Addig nagyon csomósodik, de megéri mert olyan szépségesek:-)
2011. szept. 15. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!