Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Havanese vagy Bolognese?

Havanese vagy Bolognese?

Figyelt kérdés
Ezen a két kutyafajtán gondolkozok és nem tudok dönteni.Már mindent amit itt írnak róla elolvastam,de még mindig nem tudok dönteni.Szóval elsősorban gazdik válaszát várom vagy olyanokét akiknek már volt ilyen kutyájuk.Előre is köszönöm!
2011. ápr. 17. 17:10
 1/7 anonim ***** válasza:

Valahogy nekem olyan szinten nem szimpatikusak ezek a fajták, hogy már szégyenlem. Több ismerősünknek is van ez is, az is. De persze,ha nekünk lenne biztosan nagyon imádnám.

A legtöbbet Bolognese-vel találkozok, ő nagyon okos és szófogadó, szóval én arra szavazok:)


22L

2011. ápr. 17. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Bolognese, parmezán sajttal.
2011. ápr. 17. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Havanese.
2011. ápr. 17. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
havanese!Dehát kinek a pap,kinek a papné:)
2011. ápr. 17. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Annyira hasonlítanak külsőleg, belsőleg egyaránt, hogy én azt tanácsolom neked, azt válaszd, amelyikbe úgymond beleszeretsz. A bolognese valamivel kisebb, és göndör(ebb) a szőre. Jellembeli különbséget nem tudok, csak a bolognese-t ismerem, mivel ilyen kutyám van. Szóval én a másodikra szavazok.
2011. ápr. 17. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
havanese nekem is ilyenem van!
2011. júl. 30. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A pinduri kutyák fogékonyabbak a betegségekre, úgyhogy inkább Havanese. :)
2011. aug. 1. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!