Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek ez a kutyus...

Szerintetek ez a kutyus fajtatiszta bichon havanese? Kép mellékelve

Figyelt kérdés

URL] [link]

[URL] [link]


2011. ápr. 4. 19:27
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
nagyon nem. valószínű még csak nincs is benne bichon. van pincsi, talán valami terrier.... és a félváros
2011. ápr. 4. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Ennek, hogy lenne köze ahoz egyátalán nem is hasonlít! Fajtiszta meg, hogy lenne?
2011. ápr. 4. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
A neten találtam egy apróhirdetést eladó bichonokról és nekem is gyanús a kép, hogy ez nem havanese, ezért tettem föl ide, hogy ti mit gondoltok. Köszönöm, egyébként tényleg aranyos :)
2011. ápr. 4. 19:44
 14/21 anonim válasza:
43%
Jaaj igazatok van! Ha nem fajtiszta már nem is kutya csak valami "dög" :S és az,hogy " hányingerlően néz ki" hát ehez no comment! szerintem nagyon aranyos és nem az a lényeg,hogy fajtiszta hanem, hogy szerető gazdija legyél kedves kérdező! :)
2011. ápr. 4. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Nem arrólvan szó,hogy jó gazdija lenne, vagy nem.Hanem arról, valami lehúzós szaporító bichonnak akarja elsózni a keverékét. és gondolom még pénzt is kérne érte. Na ez a szemétség. mert tuti fog valakit találni,aki elhiszi, aztán csodálkozik, hogy mi lesz a kutyájából.
2011. ápr. 4. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 xnorkax ***** válasza:
58%

Sajna ennek a kutyusnak köze sincs a havanese fajtához.

DE, attól még, hogy keverék lehet aranyos kutya, pár előbbi válasz elég bunkó volt... -.-"

2011. ápr. 4. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
74%
Hogy elehet olyat mondani egy kisállatra hogy hányingergerjesztően néz ki??? Attól mert nem egy szépség nem kéne szegénykére ilyet mondani! Na az iyen embert tudnám fejbelőni...
2011. ápr. 4. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim válasza:
19:45-ös vagyok! éés valóban egy pár válasz tényleg nagyon bunkó volt! azzal valóban nem értek egyett,hogy egy nem fajtiszta kutyust próbálnak fajtisztaként eladni,de hát akkor is meg van egy határ amit sokan átlépnek a kedves válaszolók közül! ja és a kutyus nagyon édes!:) és annak a válaszólónak üztenem akinek hányingere van ettől a kis kuyustól,hogy nekem meg tőled van hányingerem-.-"
2011. ápr. 4. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
61%
dehogy bichon!!!!!!!!!!!!!köze nincs hozzá!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ez egy kis utcai keverék morzsikutya
2011. ápr. 4. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim válasza:

Kizárt! DE attól még h nem fajtiszta aranyos kis édesbogár !

:D

2011. ápr. 4. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!