Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik kullancs elleni készítm...

Melyik kullancs elleni készítményt tartjátok a legjobbnak?

Figyelt kérdés
Advantix,Frontline,vagy más fajta kullancs-bolhairtók?Kinek melyik vált be inkább?Környékünkön rengeteg a kullancs,tegnap éppen a kutyám pofijára mászott rá,amikor még(szerencsére időben)észrevettem és kiszedtem.Sok a fertőzött kullancs is.Érdemesebb akár oltást adatni ellene?
2011. ápr. 4. 20:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia! Én scalibor nyakörv és frontline csepp kombinációját használom erősen fertőzött területeken, de van ahol elég csak a scalibor is.
2011. ápr. 4. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Nekem eddig a Frontline csepp vált be a legjobban! az én kutyusomtól szinte teljesen távol tartotta az élősködőket!
2011. ápr. 4. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én is frontline-t használok, bár macskám van!Ez bevált eddig!
2011. ápr. 4. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Egyedi a szerek használata. Függ a kutyától, a helytől.

ha nagyon fertőzött a területetek, használj nyakörvet és cseppet együtt. Legalább addig, míg a nagy melegek bejönnek. Utána pedig ismét ősszel a hóig.

2011. ápr. 4. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek!Pénteken megyünk a dokihoz,ott majd eldől,melyiket kapja,de szerintem a Frontline marad:)
2011. ápr. 6. 18:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!