Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Okozhat-e bajt a betokosodott,...

Okozhat-e bajt a betokosodott, döglött kis kullancs?

Figyelt kérdés

Már nagyon régen benne lehet a kutyusomban, mert már bőr nőtt rá, kiszedni nem tudom. Van rajta nyakörv és csepp is, a kullancs bele ment, de gyorsan meg is döglött a szerektől.

Mit tegyek?


2011. szept. 29. 13:20
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
ha bőr nőtt rá, nem látod alatta, akkor miből gondolod,hogy kullancs?
2011. szept. 29. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Vedd ki és ollóval ha nem tudom ki szedni minél közelebb a bőrtől le vágom a testét. Ha a kullancs feje benne marad az nem baj. 2-3 nap múlva ki löki a kutya szervezete.
2011. szept. 29. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Az elsőnek igaza van. Nem biztos hogy kullancs, da ha biztos vagy benne akkor csináld azt amit a 2. írt.
2011. szept. 29. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Nem értitek, hogy már benőtt a bőrbe?

Szerintem orvos. Ha nem kullancs, hanem más elváltozás, azt se árt, ha megnézi.

2011. szept. 29. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
100%, hogy kullancs, mert van még három, különböző helyeken és felismerem még így is, hogy bőr nőtt rá. Én már nem tudom kiszedni, mert ha megfogom csipesszel már vérzik, mert a bőrt fogom meg.
2011. szept. 29. 13:39
 6/13 A kérdező kommentje:
Jövő héten megyünk ivartalanításra, az állatorvosnak már szóltam, hogy van benne, azt mondta, hogy szikével kivágja, csak azt nem tudom, hogy mutassam meg mind a háromnak a helyét, mert nagytestű kutya és nem szeret orvoshoz menni. :) Ragasszam le valamivel és így rátalál az orvos?
2011. szept. 29. 13:42
 7/13 anonim ***** válasza:
Nem értem a kérdésed, ha viszed orvoshoz, alap, hogy megmutatod, hol vannak benne, nem? Minek leragasztani?
2011. szept. 29. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
30%
A Heréi leszakadnak nő egy harmadik szeme és elkezd POKOLGÉPET énekelni
2011. szept. 29. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Nem értitek! Nyilvánvaló, hogy megmutatom, de 2 van pont a heréinél, és egy a kutya bordáinál. A heréknél lévők jól láthatóak, mert ugye ott világosabb a bőr, de az oldalán ami van, azt még én is 5 perc után találom meg, nem látszik (fekete szőrű kutya).
2011. szept. 29. 13:49
 10/13 anonim ***** válasza:
Jó, akkor ragaszd le... Most érted, te látod, hol vannak, döntsd el.
2011. szept. 29. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!