Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért nem hízik a Német...

Miért nem hízik a Német juhász kutya?

Figyelt kérdés
2 éves Németjuhász kutyánk ha egyfolytában ételt enne akkor sem hízna.Már mindent kipróbáltunk:konzerv,száraz táp,házi koszt,házilag készített kutyakaja,kutya szalámi és még sorolhatnám.Mivel tanyasi helyen lakunk igaz nagyon sokat futkározik de ennyire nem lehetne vékony.jó jó se a gerince se a bordája nem látszik de nagyon vékony.
2011. ápr. 5. 15:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Féreghajtás mikor volt? Száraz táp alatt mit értesz?
2011. ápr. 5. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Lehet férges! Egy állatorvosnak meg kéne mutatnod! Hallottam már olyat, pontosan nem tudom, de azt hiszem a szív férgesség az mikor eszik a kutya sokat, de még is fogy... bár ha sokat mozog az karban tartja, de azért az alap súlyának meg kéne lennie..
2011. ápr. 5. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Az állatorvos márciusban volt .Nekem is mindig első , hogy őt kihívjam.Száraz táp alatt a Pedigre,Chappi,Darling stb.
2011. ápr. 5. 15:40
 4/12 anonim ***** válasza:

Azok a tápok sokat nem érnek. Mekkora, mennyi a széklete? Ha nagy adagok, akkor csak átszalad rajta a kaja. Többet érsz rizs és hús etetésével. Vagy akár Gréti mix és hús .

Fotót nem tudsz tenni?

2011. ápr. 5. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
A húst már próbáltam...A széklete nem kevés.Fotót pedig nem birok tenni mert még annyira ősember vagyok hogy nem vettem.
2011. ápr. 5. 15:46
 6/12 anonim ***** válasza:
Többet érsz ha veszel neki, húst..állateledel boltban rengeteg van (sült kacsa, farhát..stb) ezeket a mű szarokat felejtsd el...Mellé néha jó kis házikoszt, mindjárt jobb fizikuma lesz, meglátod
2011. ápr. 5. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Bizony, azok semmit nem érnek, a nagy részük emészthetetlen.


Próbálj meg Dog Chowt, Joserát, Happy Dogot, vagy ilyesmit etetni, ha nagy tételben veszed, egy árban vannak ezekkel a tápokkal, csak fényévekkel jobbak, mert nem a reklámért, hanem a beltartalomért fizetsz.


Ezt fel lehet önteni egy kis vízzel, amibe megolvasztasz egy kis zsírt, attól tutira összeszedi magát.

2011. ápr. 5. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Ne csodálkozz,hogy ilyen "tápon"sovány.

Tudod,mit etetsz vele?Színezett gabonát 4/ húshulladékkal+rengeteg tartósítószerrel és mesterséges ízesítővel.Konzerv 80%-a víz,a többi hulladék.Kutyaszalámi gabona,vágóhídi hulladék és tartósító.

Keress neki normális tápot,ezeknél a szemeteknél nem sokkal kerülnek többe a középkategóriás tápok.Webáruházból érdemes rendelni.

Ilyen táp a Dog Chow,Dogland,Ecopet,Arion stb.még biztosan javasolnak a többiek is tápmárkákat.

Ezekből a magasabb energiaigényű változatot keresd,ez általában a munkakutyáknak való.

Ha a pénz nem gond,akkor Orijen,Acana,Eukanuba,Pro Plan és társait érdemes venni.

Mennyit mozog egyébként?

2011. ápr. 5. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm eddigi válaszaitokat biztos megfogadom!A mozgás igen-igen már néha túl sok.Nagyon szert futkározni.Mivel erdőbe,szőlőbe,kukorica földre a tanyánkon ki szoktam vinni sokat mozog.Nem pórázon mellettem fut.Ha pedig a városban vagyok akkor(mivel sportolok)elszoktam vinni futni.De gyakrabban vagyok a tanyán :)
2011. ápr. 5. 15:55
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Be szokott válni némely kutyáknál a napi egy szelet zsíros kenyér.
2011. ápr. 5. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!