Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen fajtát ajánlotok?

Milyen fajtát ajánlotok?

Figyelt kérdés
14 vagyok.Olyan kutyát szeretnék amit tudok tartani egyedül(szüleim nem érnek rá) és van némi házőrző hajlama.Labrador esetleg?
2011. ápr. 5. 20:27
1 2
 1/11 xnorkax ***** válasza:

A labrador nem őriz házat. :) Minden betörővel leállna puszizkodni. Az alatt mit értesz, hogy egyedül tartanád? Te foglalkoznál csak vele? Ezzel semmi gond, de a szüleid állják a költségeket?

Udvarban vagy lakásban tartanátok? Mennyit lenne egyedül? Mennyi időt tudnál vele tölteni? Mennyire értesz a kutyákhoz?

Én ajánlanám neked a skót juhászt, az ausztrál juhászt, nagyobbak közül a gordon szettert, még nagyobbak közül pedig a leonbergit. :)

De szerintem szétnézhetnél a menhelyeken is, mert tonnaszámra találhatsz ilyen kutyusokat.

2011. ápr. 5. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Hát ha nagyon sokat tudsz vele foglalkozni csak akkor és ha igen akkor nagyon jó választás.amúgy a házőrzési hajlam minden kutyába bennt van csak mindegyiknél másképp a labrador se nagyon a házőrzők közé tartozik de megvéd ha kell.
2011. ápr. 5. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
nekem labradorom van, igaz el lett rontva, de ugy védi a házat mint egy dobermann.. Szerintem házőrzőnek az amstaffot ajánlom
2011. ápr. 5. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
A labrador remek,mert van benne házörző ösztön,viszont nagyon jó családi kedvenc.Viszont ha nem akarsz mindenféleképpen házőrzőt akkor a golden retrievert ajánlom :D
2011. ápr. 5. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Pár utcányira tőlünk úgy raboltak ki egy családot éjszaka, hogy a labrador az udvaron volt, a család meg aludt. A tolvaj megetette a kutyát valami finomsággal és az egy hang nélkül beengedte őt. De minden kutya egyéniség, ki lehet fogni ilyet is olyat is, viszont labradorból nagyobb az esély a barátságosra.
2011. ápr. 5. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

20:59!

1.14 éves gyereknek nem való amstaff.

2.Az amstaff nem jó házőrző.

Mielőtt írsz gondolkozz kicsit!

2011. ápr. 5. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 lovelydog14 válasza:
Én beagle-t vennék. Nekem is az van, csak ajánlani tudom. Kiskorába egy kicsit neveletlen,de ha jól van vele foglalkozva kitűnő házörző és vadászkutya lesz. Sokat kell vinni sétálni játszani vele. Szereti az embereket és a gerereket.
2011. ápr. 6. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Az amstaff az egyik legjobb a házőrző a pitbullal karöltve! De viszont a kérdező nem házőrzőt keres!
2011. ápr. 6. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ja ha a házőrzés abból áll hogy az idegenekkel barátkoznak akkor nevezhetjük annak.:D Komolyra fordítva az amstaff/pit nem való házőrzésre mert alaptermészetük az hogy mindenkit szeretnek persze lehet vadítani hogy minden emberre rámenjen de az olyan gazdának nem való ilyen kutya.
2011. ápr. 6. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Hát szerintem az amstaffok és a pitbullok egyátalán nem szeretnek mindenkit.
2011. ápr. 6. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!