Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a baja ennek a kutyának?

Mi a baja ennek a kutyának?

Figyelt kérdés

[link]


Nem tűnik valami egézségesnek ez a shar pei kutyus.A menhelyen miért nem gyógyították már gem szegényt?:'(


2011. ápr. 6. 13:29
 1/4 anonim ***** válasza:

Az én tippjeim:

1. Általában a gyepin nem gyógyítgatják a kutyákat

2. Régebbi a kép és már kezelés alatt áll.

Egyébként sharpeinél sajnos gyakori a bőr betegség, sok esetben nem is gyógyítható, szegény kutyus viszont szőrnyű állapotban van, nagyon sajnálom, ha közelebb lenne biztos elhoznám:-(((

2011. ápr. 6. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az illatosút nem menhely!


Gyepmesteri telep. Ott az elütött vagy törött lábú kutyát is csak bevágják a kennelbe lesz ami lesz alapon.


Én is néztem tegnap, pont erre gondoltam, hogyha nem rakna ki a pasim kutyástól, akkor tuti kihoznám...

2011. ápr. 6. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szegény!:S
2011. ápr. 6. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Az Illatos út nem menhely!!! Ezt nem tudom hányszor kell még leírni. Itt folyamatosan altatják is a kutyákat, senkit nem érdekel mi van velük.


Amikor ott jártam, egy kölyök rottweiler is volt, törött lábbal. Kérdeztem, hogy nem kéne-e csinálni vele valamit. A válasz az volt: nem, majd meggyógyul magától.


Amúgy valószínűleg bőrbetegsége van, gondolom emiatt is dobták ki a kedves gazdái.

2011. ápr. 6. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!