Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutya vásárlás, mit csináljak?...

Kutya vásárlás, mit csináljak? SÜRGŐS!

Figyelt kérdés
Vennék egy kiskutyát tk-vel.Az eladó nincs messze,de valahogy mindig kikerüli,hogy elmenjek házhoz megnézni a kutyáit.Lehet,hogy tényleg ennyire nem tudunk összehangolódni,de olyan érzésem van mintha nem akarná,hogy elmenjek.Most az az utolsó,hogy délután megyünk x helyre,azt mondja elhozza a kicsi szüleit is.A tk-nincs még kész,amúgy azt fixre tudom,hogy tényleg tk-ves tenyésztő,és jó kutyái vannak. A fajtához értek,e-mailen küldött kép alapján szép a kölyök,meg majd meglátom személyesen is.Szerintetek elhozzam?Vajon mit rejteget otthon,hogy nem mehetek oda?
2011. ápr. 7. 09:41
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
No és miért?
2011. ápr. 9. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
Most akkor 10 vagy 9 hetes? Én már belezavarodtam... te nem?
2011. ápr. 9. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 A kérdező kommentje:
Most épp 10 hetesnek mondom,de már lassan 11.Gondoltad volna?Csak gyanítom mi lehetett a gond,amikor irogattunk mailen,emlegettem a szaporítók szokásait stb.Hogy hogyan tartják a kutyákat,egyebek.Na most a nőnek van egy címe amire az előleget kérte volna,meg van egy cím amit a kutya lelőhelyének mondott,ahová eredetileg a kutyáért mentünk volna.Az egyik egy nagyváros,a másik ennek a városnak egy kertvárosi része.Szerintem nem ott lakik ahol a kutyák.Ez általában nem túl jó jel.Vagy rájött,hogy értek a fajtához,és olyan kutya is van nála,ami nem kifogástalan.Nem tudom de ilyesmi lehet a gond.Ha megjön a tk,mindenképp ragaszkodom ahhoz,hogy ha megyek a kutyával,megnézhessem a többi kutyáját.
2011. ápr. 9. 15:16
 34/36 A kérdező kommentje:
A kicsi tökéletes,mind szocializáció,mind küllemileg.Nem frissen volt fürdetve,de mégis tiszta és ápolt.Kaptam egy hétre való kaját is,a eukanuba kölyöktápját.
2011. ápr. 9. 15:21
 35/36 anonim ***** válasza:

Irtatok szerződést a kutyáról?

Minek akarod látni, hogy milyen kutyái vannak még és h. néznek ki?

2011. ápr. 11. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 A kérdező kommentje:
Puszta kíváncsiság.A szülőkből úgysem sok derül ki,látni kellene a nagyszülőket,hogy tudjam az enyém melyik típus lesz.De már nem érdekes,a kicsi tökéletes,egyenlőre úgy látom az a forma lesz ami tetszik...
2011. ápr. 12. 10:51
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!