Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Amikor leviszitek a kutyátokat...

Amikor leviszitek a kutyátokat mindig felveszitek a kakijukat?

Figyelt kérdés
Gondolom bele rakjátok egy zacsiba de utána mit csináltok vele?Mert gondolom egész úton nem fogod a kezedben vinni.Ja és nincsenek a környékünkön nagyon kukák..
2011. ápr. 7. 14:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Igen, mindig felszedem, mert egyrészt én is utálnék belelépni, másrészt azt sem szeretem, ha az én kutyám kezdi el szagolgatni más kutya ürülékét...

Az első adandó kukába kidobom, bár nekünk van ezekből jópár az úton, már direkt erre a célra kitalált is.

2011. ápr. 7. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 xnorkax ***** válasza:
Akkor addig magamnál tartom, míg nem találok egy kukát. Mondjuk, az én kutyám a kertben szokta elvégezni a dolgát, de sokszor van, hogy az utcán jön rá a szükség és olyankor nincs mese, fel kell szedni. :D
2011. ápr. 7. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Igen. Egyetlen egyszer nem szedtem fel, mert elkezdett szakadni az eső, és zacskó sem volt nálam.. azóta is szégyenlem magam emiatt! De alapból sose fordul elő, hogy ott hagyjuk ,szerintem az nagy bunkóság. Viszem addig, amig kukát nem találok, de nálunk van elég kutyagumi gyűjtő is, kb. 2-300 métert meg kibírok a zacskóval sétálni.
2011. ápr. 7. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
igen
2011. ápr. 7. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
természetesen
2011. ápr. 7. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

"Amikor leviszitek a kutyátokat mindig felveszitek a kakijukat?"

Igen, mindig.

"Mert gondolom egész úton nem fogod a kezedben vinni."

Ha nincs kuka, akkor de. Nem olyan nagy dolog.

2011. ápr. 7. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Bizony fel!!!Ez jó lenne ha alap lenne minden kutyatartónál!!
2011. ápr. 7. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Sose felejtem el, amikor kivittem a kutyámat sétálni és mit ad isten pont oda nyomta a szomszéd kapuja elé, de úgy hogy közben a szomszéd végig ott állt a kerítés mögött, én meg rákvörös fejjel dícsérgettem, hogy milyen ügyes...:)

Én felszedem, és cipelem is. Sajnos amikor fosi van, azon nem tudunk segíteni.

EGyébként egy idős bácsi rendszeren idekakiltatja a 70 kilós kutyáját a házam elé a fa tövébe, és már leszívesebben utánadobnám.

2011. ápr. 7. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Láttam én már olyan palit is, aki amikor kakil a kutyája, körbenéz, lesi, hogy nézik-e, aztán továbbmegy...
2011. ápr. 7. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Mindig felszedem. Nem számít, hogy milyen messze van a kuka "elcipelem" odáig. Szerintem, ennek magától értetődőnek kellene lennie, hogy az ember összeszedi a kutyusa után a kakit.
2011. ápr. 7. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!