Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok szex közben ha a legjobb barátnötök hiv felveszitek a telefont?

Figyelt kérdés
2011. júl. 3. 23:27
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
még szép h fel és kitárgyaljuk h az aki éppen bennünk van milyen jó vagy éppen nem jó az ágyban......... jaj istenem hogy vennénk fel tiszta hülyeség
2011. júl. 3. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

ÁÁÁ sziaaa Juuciiiiáááááá!!

Ahhhh... most éphh... oaaahhh... nem érek ráhhh..ááááá!!

Hi...hííííívj áááááaaahhhh vissszaahhhhh...


Lenne értelme?

2011. júl. 3. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
én akkor nem is figyelek a telefonomra :D
2011. júl. 3. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én anyámmal beszéltem közbe :D
2011. júl. 3. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az attól függ, hogy mennyire fontos a pasi, mennyire fontos a barátnőm és mennyire fontos a téma. :D Általában nem, de el tudok képzelni olyan esetet, mikor igen.
2011. júl. 3. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
46%

Néha kinyal a barátom miközben telefonálok. Tudom kicsit extrém meg perverz de eléggé élvezzük...

Ott kezdődött h a barátnőmmel dumáltam már 1 órája és elkezdett kényeztetni. raktam volna gyorsan le de szólt suttogva h ha leteszem abbahagyja... azóta csinálta párszor, és kezdek félni h a vonal túlsó felén rájönnek vmire :)

2011. júl. 3. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A szüleim nem engedték, hogy a pároméknál töltsem a délutánokat, ezért mindig azt mondtam a szüleimnek, hogy csak sétálgatunk a városban. De persze általában náluk kötöttünk és hát, ha akkor anya hívott nem lett volna jó ötlet nem felvenni... Mert akkor elkezdtek volna aggódni és még "sétálgatni" sem engedtek volna el...

:)

2011. júl. 4. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!