Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit ajánlotok 4 hetes kutyáknak?

Mit ajánlotok 4 hetes kutyáknak?

Figyelt kérdés
El akarom kezdeni az etetésüket de úgy hogy olyan táppal amelyiknek van konzervje is.Pedigre az jó lenne,mert sajnos csak ilyenre van pénzem.És ma megyünk be az alphazoo-ba és ott vehetek valamit.tápot és konzervet.De nem drágát. 13/L
2011. ápr. 7. 16:04
 1/6 anonim ***** válasza:
ne adj nekik konzervet, csak fosni fognak tőle. száraztápot vizbe áztatva. vagy tápba ha van.
2011. ápr. 7. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szaporító!!!!!!!

Ha szaporítasz vedd már legalább a fáradtságot ahhoz, hogy legalább egy kicsit utánaolvasol mivel jár a kiskutyák felnevelése, ellátása.

Én biztos nem vennék ilyentől kutyát. Szánalmas vagy...nincs pénzed se, akkor minek????

Ezt írd le: Miért kínzom a kutyámat? Miért szaporítok? Miért küldöm a kiskutyákat menhelyekre? Nekik sincs pénzük mégis a hozzád hasonlók miatt vannak tele a menhelyek. Ajánlom neked látogass ki egyre. Meglepődnél.

Ne szaporíts!!!!!

2011. ápr. 8. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

A kölykök táplálása


A kölykök elválasztása az anyjuktól egy hetekig tartó folyamat eredménye, amit akkor kell elkezdeni, amikor a kicsik először elhagyják az almot, vagyis 3-4 hetes kor között. Kezdetben egy lapos edényből tejjel vagy tejpótló táppal kell a kicsiket kínálni, majd ebbe fokozatosan egyre több kölyöktápot kell keverni. Így 6-7 hetes korra a kölykök hozzászoknak a táphoz és 8 hetes korban elválaszthatóak.

Én még csak szopiztatnám őket anyjukkal!

nekem 6.5 hetesen lett elhozva addig szopott utánna melegvizbe áztatott kölyöktápot kapott(pro plan)

2011. ápr. 10. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó előtti!

A kérdező nem írta, hogy szaporítja,sem menhelyről nem esett szó.Attól, mert esetleg Ő nem áll úgy anyagilag,de igyekszik, mert akar venni tápot(tehát tisztában van vele mit vállalt magára)nem kínozza a kicsiket!Nem vok raszista de nézd meg a nem magyarokat.Nekik sem telik némelyiknek semmire, mégis élnek. :P

Szerintem ha nem a KÉRDÉSRE ÍRSZ VÁLASZT AKKOR HAGYD FIGYELMEN KÍVÜL(UTOLSÓ)

2011. ápr. 10. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

Mennyi kuytusról van szó és milyen fajtáról?aki lehordta a kérdésed annak a válaszában van igazság?

remélem nem.attól függ eladjátok vayg maradnak?

utolsó

2011. ápr. 10. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
4-en vannak közepes-kis testűek, az anyakutyát terhesen fogadtuk be nem thetek róla. Egyébként majd ivartalanítani fogom
2011. ápr. 10. 17:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!