Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van egy nagy kutyám kertesházb...

Van egy nagy kutyám kertesházban lakok az apám veri szegényt! Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Eddig megbirtam akadályozni de most el kell költöznöm bérházba mert jön a baba és oda nem birom magammal vinni!Mit lehet tenni ha a verés nem látszik de állandóan bántja szegényt nagyon sajnálom!??
2009. febr. 28. 19:04
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mindenképpen ülj le édesapáddal, és beszéljetek erről. Ha nem változtat a dolgon, akkor jobb lenne, ha a kutyusnak másik gazdit keresnétek, olyat, aki nem bántja.
2009. febr. 28. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
88%

Az én apám alkoholista, engem ver állandóan. A kutyát egyszer próbálta (legalábbis csak erről az esetről tudok...) de én minden kezem ügyébe kerülő dolgot hozzávágtam.


Szerintem az ilyen emberrel nem lehet megbeszélni.

Keress a kutyusnak másik gazdit, vagy jelentsd fel apukádat. Lehet feljelentést tenni, mert ez állatkínzás.

Vagy legalább fenyegetőzz ezzel, hogy még egy ilyen eset, és feljelented.

Különben tegye össze a két kezét, hogy az a kutya mennyivel jobb nála és nem esett még neki a torkának, mert 2 másodperc alatt simán megölhetné.

2009. febr. 28. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Jah,az enyém is alkesz és azóta veri a kutyát amióta én visszaütök és kést tartok a szobámba!Akkor is fellehet jelenteni vagyis történik valami ha nincs erőszaknak nyoma a kutyán? Hiába fenyegetőzök...
2009. febr. 28. 19:34
 4/13 anonim ***** válasza:
89%
keress Neki masik gazdat de gyorsan, maximum azt hiszi majd az Apad ,hogy elszokott. meglogott, elloptak stb. Az alkohol ezt teszi az emberekkel....undoritoak lesznek tole. Mar neharagudj....
2009. febr. 28. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Feljelenteni lehet, de sajnos nem hiszem, hogy sok foganatja lenne. Inkább tényleg új gazda kéne neki. Vagy, ideiglenesen, magaddal vihetnéd, ha megoldható, hogy naponta háromszor levigye valaki.
2009. febr. 28. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
81%
Ha jól veszem ki a szavaidból, apukád téged is bánt(ott), a kutya téged "pótol". Ezért viszont már fel lehetne jelenteni!
2009. febr. 28. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
81%

2. vagyok újra.


Szerintem akkor felesleges vele bármit is kezdeni (pl. leülni beszélgetni, fenyegetőzni stb.)... úgysem hagyná abba. Tiszta hülye az ilyen ember. Ne haragudj, hogy ilyet mondok, de én apám is ilyen szóval van tapasztalatom.


Keress a kutyusnak gazdit. Olyat, akit apukád nem ismer, nehogy véletlenül megtalálja a kutyát valakinél.

Ha gondolod mondd meg neki, hogy elviszed a kutyust magaddal vagy elviszed, mert nem engeded, hogy bántsa.

Vagy valamikor vidd el, amikor nincs otthon. Aztán mondd azt, hogy te ott sem voltál fogalmad sincs mi lehet.

Aztán néha látogasd meg a kutyust majd :)

És nehogy megengedd neki, hogy kiskutyát vegyen!!!!! vagy bármilyen más állatot.


off: gondolom lány vagy, hogy babát vársz... mellesleg gratulálok :)

Te vissza mertél ütni? Én biztos vagyok benne, hogy ha visszaütnék apám fél perc alatt eltörné a karom vagy meg is ölne. Egyébként pedig én nem tudom megütni :s Anyámmal is csak max annyit, hogy lefogom, mert idegesít hogy azt hiszi ütögethet meg stb. és már unom. Különben félek is, mert nagyon vissza kell magam fognom, hogy ilyen esetekben ne öljem meg őket simán egy késsel. És nem tudom ha ezen a határon egyszer túlmennék, akkor mi lenne.

De nem értem, hogy tudtál neki visszaütni. Én bárkit elintézek, nem érdekel semmi, szóval ezzel nincs gond. De szüleimnek nem tudnék visszaütni.

Ne haragudj, hogy erről faggatlak, de nálad hogyan alakult ez? És miután visszaütöttél neki mi lett meglepődött? És utána már nem bántott, jobb lett a helyzet?

Ha nem szeretnél nem kell válaszolnod. szia

2009. febr. 28. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
100%

A legközelebbi állatmenhelyt hívd fel és vidd be a kutyust és mondjad, hogy fizeted az ellátását amíg nem találsz megoldast de "családi okok miatt" otthon mar nem lehet. Ha fizeted az etetését akkor szó nélkül befogadjak. Nem rossz helyek ám azok, állatbarátok üzemeltetik! Nem fogjak bántani.


Aztán amig ott van szóljál, hogy ok is rakjak fel a befogadandok várólistájára és te is rakd fel egy csomó fórumra a neten fényképpel.


Joapaddal meg szakítsál meg minden kapcsolatot, mert az olyan ember aki a gyengébbet bántja nem érdemli meg, hogy emberszamba vegyek.

2009. márc. 1. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat:) Aza baj hogy egy olyan helyen élek a ahol a menhely nem nagyon van és nem szivesen fogadnak örökbe se!3éves a kutyus és kaukázusi-németjuhász keverék!
2009. márc. 1. 10:12
 10/13 A kérdező kommentje:
23:06 Irtam neked emailt!
2009. márc. 1. 10:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!