Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hol találhatok westie kiskutyát?

Hol találhatok westie kiskutyát?

Figyelt kérdés

Szeretnék egy westie kiskutyát.

Baranya megyében lakom és sajnos nem találok megfelelő kiskutyát. Amit találok az vagy drága vagy már eladták :(

Aki tud segitsen!!!!!

Baranya és Tolna megye jöhet szóba!

40.000 ft alatt.Kan kutyát.Kiskutyát! fajtisztát nem keveréket!!!!!

Ha netán találna valaki hirdetést nagyon szépen kérem

hogy másolja be ide :)

A válaszokat előre is köszönöm!


2011. ápr. 7. 19:52
 1/10 anonim ***** válasza:
51%

Először is, 40 ezer forint alatt sehol nem kapsz fajtatiszta westiet, hiszen ennyiért nem adnak egy törzskönyves, egészséges kutyust. Aminek meg nincs törzskönyve, az nem fajtatiszta.

Hidd el, megéri egy kicsit félretenni egy jó kiskutyára, mert az ilyen törzskönyv nélküli, szaporított kiskutyáknál számtalan betegség előfordul. Ezért van például annyi allergiás westie.

Kenneleket itt találsz: [link]

Szerintem egy 80 ezer forintért már kapsz hobbi célra kiskutyát jó tenyésztőtől.

2011. ápr. 7. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Amiket eddig találtam mind egészséges volt és 40.000 ezer ft-ért de nem tetszet annyira meg messze volt szval nem hiszem hogy 80.000 -ért kellene vennem

DE azért köszönöm a segitségedet! :)

2011. ápr. 7. 20:02
 3/10 anonim ***** válasza:
51%

Azt te egy képről honnan tudod megállapítani, hogy mennyire egészséges a kiskutya? Elárulom, sehonnan. Az nem látszik egy kölykön, hogy pár hónap/év múlva milyen örökletes rendellenesség jön elő nála. Akkor meg aztán a gatyádat is otthagyod az állatorvosnál, nem 80 ezer forintot. A tenyésztők kutyái egészségügyi szűréseken vettek részt, tehát annak az esélye, hogy az ő kölykeik betegek lesznek elég minimális. Nem úgy mint azoknál az almoknál, ahol a szülők genetikai háttere nem ismert és még az is könnyen lehet, hogy alomtestvéreket pároztatnak egymással, azt meg ugye nem kell ecsetelnem mennyi problémával jár.

Továbbra is azt tanácsolom, ne vegyél bizonyítatlan származású kutyát, mert ahogy a mondás tartja olcsó húsnak híg a leve. Se küllemileg, se jellemileg nem lesz olyan mint egy igazi westie, ráadásul jó eséllyel még beteg is lesz.

2011. ápr. 7. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
40-ért egészséges? láttad a szülők szűrési papírjait? pont ma csináltattam 2 genetikai vizsgálatot 30 ezer Ft- volt a szemszűrések szintén kb 10 ezer. szerinted, hogy kerülhet 40 ezerbe ha alapból a szűrések ilyen drágák?
2011. ápr. 7. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 xnorkax ***** válasza:
Theiának teljesen igaza van. 40.000 forintért nem kapsz fajtatiszta westiet. Spórolj egy kicsit, hidd el, megéri!
2011. ápr. 7. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
40 ezerért könnyen úgy járhatsz, min az ismerősömék, akinek a kutya 2 éves korára már 200.000 felett járt az állatorvosi számlájuk, mégis elpusztult a kutya. Ők is úgy voltak vele, hogy westie kell de olcsón. Hát olcsó nem lett és végül kutya nélkül maradtak. Én inkább gyűjtök, és a tenyésztőnek fizetek ki sok pénzt, nem az állatorvosnak.
2011. ápr. 7. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

ha azt írja a kérdező, hogy annyiért kap, akkor kap! :)

ne terheljétek a szaporító témával, mert úgysem érti, és neki nem ez a lényeg!

saccperkb 15éves lehet max!


e-dog.hu -n is vannak kiskutyák

a westi szép , de nem ajánlom a sok betegsége miatt!

üdv

2011. ápr. 7. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
én 60-ért vettem. Pestmegyéből Győr-Moson-Sopron megyéig utaztam. Valahogy lehet, hogy "olcsó" kategória, de egészséges, gyönyörű kan. a westie fajtamentésnél nézd, vagy a pedigree menhelylistájánál.. :DDDD
2011. ápr. 8. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Mindenkinek köszönöm a válaszát!

Az utolsóval egyett értek mert jó ki lehet fogni hogy minden baja legyen de azért vannak köztük egészséges kutyulik is :)

2011. ápr. 9. 11:37
 10/10 anonim ***** válasza:
szerintem ne expressen nézd mert tényleg ilyen online árusító helyeken vannak szaporítok.. most jut eszembe!! A kutya, Kutya szövetség, Kutya c. újságokban nézd meg a végén vannak hirdetések! a MEOE újságába szerintem kicsi az esély a szaporítókra, és hátha nem olyan drágák szegénykék!:)))
2011. ápr. 9. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!