Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 2011-ben ki megy kutyás táborba?

2011-ben ki megy kutyás táborba?

Figyelt kérdés
Aki megy, az leírná hogy hova és hogy mi a véleménye a táborról? Előre is köszi a válaszokat :)
2011. ápr. 8. 16:44
 1/7 anonim ***** válasza:
Én mennék, de egyelőre még csak nézelődöm a táborok között, mert még nem voltam egyben sem.
2011. ápr. 8. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
én voltam pár éve és jó volt..de annak jobban ajánlom akinek nem volt még kutyája és tervezi hogy lesz neki vagy pedig még a kutyatartás elején tart akkor sokat tanulhat belőle ..de én nekem mivel akkor már volt kutyám jó pár éve nem tanultam sok új dolgot.. de viszont jó volt egy nagy testű kutyával(boxerrel) foglalkozni mert nekem kis testű kutyám van :)én pedig Gödöllőn voltam a Bogáncs kutyás táborba hogy most nyáron is indul azt nem tudom itt a link nézz szét(nem tudom merre laksz) -> [link]
2011. ápr. 8. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
oh,köszi. Gödöllő mellet lakok :D
2011. ápr. 8. 18:19
 4/7 anonim ***** válasza:
Én tervezem. Minden évben szoktam járni Vasadra (frizbi, terelés, hagyományőrző, magyar fajták stb) és egyszer voltam a Top Mancs Kutyaiskola táborában. Idén még nem döntöttem el, melyikbe megyek. Ha jól emlékszem a Top Mancs idén Szarvason lesz. Viszont ide kell hogy legyen engedelmes vizsgája a kutyádnak.
2011. ápr. 8. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én is szívesen elmennék, de ugyen nem muszáj kutyával menni, mert az én kutyám nem jön ki a szukákkal valamint engedelmességi vizsgával sem rendelkezik.
2011. ápr. 8. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Amikor én voltam akkor voltak kutya nélkül emberkék. Az egyik pl azért nem hozta mert pont elkezdett tüzelni, az előleget meg ugye jóval előre be kellett fizetni.
2011. ápr. 8. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha lehet ajánlani, én is a gödöllőit mondanám. Ide járunk suliba, és nagyon jófejek az oktatók, és nagyon értenek is a kutyákhoz.
2011. ápr. 10. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!