Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik a legjobb minőségű...

Melyik a legjobb minőségű száraz kutyatáp, kistestű kutyának (aki még válogatós is)! Ajánlanátok nekem néhányat?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 10. 15:26
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
28%

A válasz írója 77%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 19:22


Gratulálok neked, pont az ilyenek miatt, mint Te van meg az oldalról az emberek véleménye! Légy szíves és tanulj meg szöveget értelmezni, ha ez az iskolában elmaradt, pótold! "legalább is számár" ez neked mit jelent?! Hidd el tudom, hogy az Acana jó azért is vettem neki, csak épp nem jött be és hogy elkeserítselek nagyon-nagyon sokan panaszkodnak rá egyébként! Ja és még vmi, hogy jössz te ahhoz, hogy kioktass? Értek a kutyákhoz, talán jobban is, mint Te, hidd el, attól, hogy most egy yorki tulaja vagyok nem kell általánosítani! Ja és legalább válaszolhattál volna a kérdésre mielőtt másba belekötsz, Te agyon iskolázott...


Az meg hogy nincs válogatós kutya a gazdáján múlik mit ad neki...részben igaz...akkor Te még nem találkoztál válogatós kutyával!

2011. ápr. 10. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
30%
és szója olaj...azért nem egy a kettő!!! De hidd el ha eddig nem halt még meg a royaltól egy kutya se...és az tény hogy a prémium tápok között nem a legjobb, de jó!, és mivel ezt kapja kicsi kora óta és más tápot nem eszik meg ami nagyságrendekkel jobb...akkor asszem igen is a kutya a válogatós...no comment...amúgy a szója vitaminforrás...
2011. ápr. 10. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
ÓÓÓÓ!Na össze ne vesszetek itt nekem!!!!Egyébként most rendeltem royalt(mert máshol sokan ezt istenítették),de ha nem válik be,akkor az összes többit ki fogom próbálni amit írtatok!!!!!Köszönöm mindenkinek a segítséget!!!Majd megírom,hogy melyik lett a jó!!
2011. ápr. 11. 08:25
 14/19 anonim ***** válasza:
60%

nálunk a royal canin az abszolút nyerő, négy éve eszi a kutyám, sose volt még vele semmilyen probléma... én rábízom a kutyára, hogy azt egye, ami ízlik neki.. ez van.

vettem neki az itt istenített orijenből egy 400g-os kóstolót, hogyha ízlik neki, akkor áttérünk arra, hát épphogy elrágcsálta, annyira nem ízlett neki, de a legnagyobb probléma, hogy allergiás reakciót váltott ki a kutyán, tiszta seb lett a háta, mindene, szóval ennyit az orijen-ről, az sem minden kutyának megfelelő...

most acana small breedet kap a royallal összekeverve, egész jó, de a royalt nem fogjuk elhagyni, az a kedvence! :)

2011. ápr. 11. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
77%
Ez egyébként igaz, hogy minden kutyus mást szeret. Az enyém a royalra rá se nézett, kiköpte amikor azt adtam neki. A barátnőm kutyájának a royaltól bedagadt a feje, alig kapott levegőt olyan allergiás rohamot váltott ki nála, hogy több napig infúziózták:-( Az enyém pl az orijent imádja...
2011. ápr. 12. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Rendeltem royalt-méghozzá olyat ami direkt kistestű válogatós kutyának van.Kibontottam,az illata olyan volt mint valami finom chips.Az egyik kutyám(aki egyébként szerteti a száraztápot)bele sem nyalt,a másik kutyám(aki ezidáig semmiféle száraztápo nem evett meg)jóízűen falatozgatta!Úgyhogy félsiker!
2011. ápr. 13. 17:22
 17/19 anonim ***** válasza:
81%
Royal Canin
2011. ápr. 13. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
35%

Az én kutyámnak se jön be az Acana, túl magas a fehérjetartalma, nem bírja el a gyomra, záptojás szagú pukik, és híg széklet lett az eredménye, pedig végig etettem vele két zsákot, hogy hátha csak nehezen áll át az emésztése.


Úgyhogy most mi is visszatértünk a régi jól bevált RC-re.


Egyébként ha a magas fehérjetartalom lenne a legfontosabb, akkor nem értem, hogy miért nem inkább macskatáppal etettek? Nálunk a cica Acanát kap, na a macskatápjának 65%-os a hústartalma.


Aki ilyen okos, miért nem az ad inkább a kutyának?

2011. ápr. 14. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%
Minek adnék macskának való Acanát a kutyámnak, ha a kutyának valóban is annyi a fehérje?!
2011. ápr. 14. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!