Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan szoktassam le a kutyám,...

Hogyan szoktassam le a kutyám, arrol hogy ne vizeljen le mindent?

Figyelt kérdés
Auto kereke, bejárati ajto, szoval minden.
2008. febr. 10. 20:28
 1/2 anonim ***** válasza:
91%

szerintem tedd pellusba sokat fog segíteni!

tuti hogy beválik!!!!!!!

csak próbáldki vagy ha szükséges akkor szoktasd rá arra hogy ne pisiljen be !nagyonsokszor szidd le miatta hogy megtanulhassa!!!!!!!!!!!!!!!!!

2008. febr. 11. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Mivel autókerék és bejárati ajtó is szóba került, arra következtetek, hogy a kutyus fiú. Mert ugye ezt nem írtad oda. A kutya a pisiléssel, pontosabban annak a szagával jelöli meg a területét.


A kocsi kerekéről felesleges leszoktatni, mert ugye minek, de a bejárati ajtó az tényleg gáz. Olyankor amikor megjelöli az ajtót, egyértelműen rá kell szólni, /csúnyakutyarosszkutya fujj/ és meg kell szidni. nem megverni, nem megütni, hanem rá kell szólni és egyértelműen jelezni kellene neki, hogy amit most csinál az rossz és azt nem szabad csinálnia. Fontos, hogy ne a saját hanem a kutyus fejével gondolkodj, mert Ő nem tudja ezt helyetted megtenni, Ő nem tud a Te fejeddel gondolkodni.


A kedvesem kutyája amikor 2 hónappal ezelőtt bejött az udvarunkba, bevágtatott a kertbe és összepisált mindent.

Sosem bántottam vagy rángattam, egyszerűen csak rászóltam, mindíg egyértelműen és úgy, hogy hallja, hogy rosszat tett. Ma amikor bejön, el sem indul a kertfelé, mintha ott sem lenne.

2008. febr. 13. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!