Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit kellene csinálnom?

Mit kellene csinálnom?

Figyelt kérdés
Van egy kutya az utcában, aki állandóan bejár a kertünkbe és állandóan idepiszkít. Nekem is van egy szuka kutyám, nem elég hogy felcsinálta és meg kellett műteni, de hiába szóltam a gazdájának hogy csinálja meg a kerítést, kösse meg, figyeljen rá, mert állandóan idejár, naponta többször is. Mi a kerítést már körbedrótouztuk, de valahogy mindig bejön. Nem a kutyát akarom büntetni, őt csak az ösztön hajtja, de a gazdájával mi a fenét csináljak, hogy végre tegyen valamit? Az én kutyám sose szökött meg, sose ment be máűs kertjébe, és nem is lett műtét belőle. És akkor még nem is mondom, hogy a műtét felét még véletlenül sem ajánlotta fel, hogy kifizeti...
2011. ápr. 12. 16:29
 1/1 anonim ***** válasza:

Kérdés mennyire számít a "jószomszédi" viszony. Ha annyira nem, akkor feljelentés.

Ha ennyire nem akarsz macerás dolgot, akkor a villanypásztor azon a szakaszon ahol bejár jó szolgálatot tehet. Gyorsan megtanulja és gyorsan leszokik róla.

2011. ápr. 12. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!