Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek mit kéne csinálnom...

Zaccs kérdése:

Szerintetek mit kéne csinálnom hogy ne gondoljak rá minden percben?

Figyelt kérdés
Annyi csak a bajom hogy tegnap Jún.14-én meghalt a kutyám,7 éve megvolt yorkshire terrier. Nagyon a szívemhez nőt és nehezen barátkozok meg azzal a tudattal hogy meghalt! Az orvos azt mondta hogy kullancs végzet vele.Minden amit itthon csinálok az nagyából vele is ősszefűggésben volt. Nagyon hiányzik !
2011. jún. 15. 10:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez nehéz,és ne gondold,hogy egyik napról a másikra elmúlik majd...én a kutyánik halála után rengeteget sírtam,majd kicsit enyhült,de kb fél évig hullámokban rámtört és akkor megint sírtam,mert eszembe jutott...nagyon sajnálom a kutyádat :(
2011. jún. 15. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ez ilyen, most nem fogod tudni elterelni a figyelmed. Inkább gondold végig a szép perceket, nézegesd meg a fotókat, sírd ki magad, gyújts neki gyertyát, gyászolj, csak így fogod tudni túl tenni magad rajta. Várj amíg nem érzed magad késznek egy új kutyára, és ha készen leszel válassz magadnak új társat. Szerintem a lelkedet megnyugtatná, ha egy idősebb kutyust vennél majd magadhoz, akinek megadhatod azt a boldog és nyugodt öreg kort, ami a te kutyádnak sajnos már nem adatott meg.
2011. jún. 15. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nagyon sajnálom a kutyusodat, az enyém is 1 hete halt meg, csak ő 3 évesen. Én is ugyanígy vagyok, ahogy te, és ezt szerintem csak az idő tudja megoldani. Lehetőleg járj el sokat otthonról, nekem akkor a legfeltűnőbb a hiánya, ha itthon vagyok egyedül.
2011. jún. 15. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Lehet hogy csúnya amit írni fogok,de ha szereted az állatokat akkor menjetek el az állatkertbe(ne ez a csúnya)vagy vegyetek valami új állatot,nem kell hogy kutya legyen,bármit.Nekem mikor a nyulam meghalt akkor vettünk egy tengerimalacot akiben sajnos mindig a nyulamat láttam,de legalább így kettős szeretetben részesült.Mikor megmérgezték a kutyámat akkor pont vettünk egy másikat(nem a halál miatt) és vele foglalkozni kellett egész nap ezért elfeletette velem azt a bizonyos dolgot.Tudom milyen elveszíteni egy olyan állatot aki a szívedhez nőtt.Amikor megmérgezték a kutyánkat csak 2 éves volt,DE annyira hozzám nőtt hiszen akkor én még kicsi voltam és a hátsó udvarunkon készítettem neki ágyat,megtanítottam pórázon sétálni és hajnali 3kor is nála ültem kint,amíg el nem aludt.Nagyon sajnálom szegény kutyusodat,de gondolj arra hogy ezt kibírod,de azt nem biztos hogy végig tudtad volna nézni ahogy szenved szegény,gondolj arra hogy ő 7 boldog évet nálatok tölthetett és nem a sütőben valahol...
2011. jún. 15. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!