Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mért van mindenhol az ha egy...

Mért van mindenhol az ha egy boxert vagy egyebet sétáltatnak akkor az emberek összetojják magukat meg teszik a hülye megjegyzéseket, de ha egy yorkit akkor jaj de édes? "

Figyelt kérdés
2011. ápr. 13. 17:08
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
Annyira megoszlanak a vélemények. Én rendszeresen kihordom a dobikat a Margitszigetre. Nyilván nem török utat velük a tömegbe, igyekszünk kulturáltan sétálni. Az emberek egy része ámultan nézi őket, és nem mulasztanák el megdicsérni, hogy milyen csodálatosak, a másik felük közömbös, és van egy nagyon kicsi réteg, és tenyleg nem olyan sokan, akik felkapkodják a gyerekeket, és közben a kutyákkal ijesztgetik, ha rosszalkodik, majd a nagykutya jól megharapja. Na ez azért nem esik jól. Én ugy gondolom, hogy látják a kutyákon, hogy nyugodtask, és néznek annyira normálisnak, hogy nem viszek két fenevadat a szigetre.
2011. ápr. 14. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 A kérdező kommentje:
Kedves okostojás" 17:52..miértis vennének ki a zsebemböl 30 ezret? mert nem hagyom,hogy megdögöljön a kutyűm 40fokba? igen tényleng semmit nem tudok."amugyis kert városba lakok nem pofázhatnak bele pláne nem a redvás cigányok"nem kéne a kutyámhoz rugni a labdát és talán nem ilyedne meg.
2011. ápr. 14. 18:55
 23/31 anonim ***** válasza:

Nem vagyok "okostojás", csak tudomásul veszem azokat az előírásokat, amik betartásával probléma nélkül járok közterületen a kutyáimmal.És nem vagyok ezzel egyedül.

Ha a rendelet kosarat ír elő, akkor azt kell használni. Lehet, leéled az életedet és nem találkozol közteressel sosem. Legyen szerencséd.

Nem fog megdögleni 40 fokban a kutya, ha megfelelő méretű a kosár.

2011. ápr. 14. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 A kérdező kommentje:
senki se sétáltatja szájkosárala kutyáját én miért tenném? mert a kedves retek roma"ugat érte?majd ha a kis szar kutyákon is lesz én is rá teszem addig meg nem
2011. ápr. 14. 19:26
 25/31 anonim ***** válasza:
52%

Ez ám az értelmes hozzáállás, csak így tovább!! ÉS lehetőleg lelkesedj ugyanígy a helyesírásért is!! : P

Nem értem, miért kell ebbe "A cigányokat" belekeverni, gondolom te is olyan habzó szájú, agya nulla, tucatbarom vagy...

2011. ápr. 14. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 A kérdező kommentje:
meg a jo édes anyád is.elöb irtam le ,hogy miért takarodj el inen ha csak a pofádat tudot jártatni senki nem kiváncsi rád..állitom,hogy neked is kis szar kutyáid vannak.
2011. ápr. 14. 21:25
 27/31 anonim ***** válasza:
óó,én(akinek írtad a választ) eddig nem írtam, szóval ne azonosíts előttem lévőkkel!
2011. ápr. 14. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 A kérdező kommentje:
mért ne mert megsértem kicsiny lelkivilágodat?
2011. ápr. 16. 11:46
 29/31 anonim ***** válasza:

Ez aztán értelmes párbszéd!

Mi a tökömért nem lehet ezen a rohadt oldalon normálisan megvitatni valamit!??? Nem is ismeritek egymást! Milyen jogon szidkolóztok itt???

2011. ápr. 16. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 A kérdező kommentje:
ilyen jogon,hogy nem fogom magam hagyni,hogy egy magát okosnak hivő beképzelt puddli sértegessen"
2011. ápr. 16. 17:19
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!