Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Március 6án született labrador...

Lexus999888 kérdése:

Március 6án született labrador szeretném venne vagyis elhozni és azt is írták oda hogy húsvéttól elhozhatók! Az nem túl korán van? Vagy ideális?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 13. 19:57
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Amúgy a keverék meg az agyonszaporított labrador egyáltalán nem ugyanaz. A keverék jó eséllyel egészséges és hosszú életű lesz, az agyatlanul túlszaporított labradorod meg beteges és drága (mert a doki többe kerül, mint megvenni egy rendesen tenyésztett állatot). Ha neked jó a keverék is, akkor fáradj be egy menhelyre, és válassz egy labikeveréket olcsón, valószínű mindenki azzal járna a legjobban.
2011. ápr. 14. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Ha a keveréket ugyanúgy lehet szeretni, mint egy túltenyésztett dögöt, akkor mondd meg, miért nem jó neked egy keverél kutya ingyen a menhelyről?


Tessék, itt van 180 szerencsétlenül járt gazdikereső labrador/labrador keverék:


[link]

2011. ápr. 14. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Nekem labim van, tavaly márciusban született. 9 hetesen hoztam el. Tenyésztőtől vettem, adás-vételi szerződéssel, törzskönyv, chip,oltások,féreghajtások. Minőségi tápon nevelkedtek. A szülők le vannak szűretve minden öröletes betegség ellen, képességvizsgás,tenyészszemlés labik. Én csak ilyen helyről vennék, szaporítótól tuti nem. Ha nincs elég pénz drága kutyra, akkor Retriever Rescue.
2011. ápr. 14. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Honnan tudjátok hogy szaporítók, lehet hogy a kiskutyák csak sima szerelemgyereket!!!
2011. ápr. 15. 17:08
 15/17 anonim ***** válasza:

Egyrészt a szaporítók is azt mondják, hogy szerelemgyerek, másrészt tessék itt egy cikk az egyszeri almokról:


[link]

2011. ápr. 15. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Leírták páran mi a külömbség, olvasd el.

Szaporító és szaporító között is van külömbség, de attól még szaporító, és úgyanúgy selejteket gyárt akár szerelem párosítás akár nem.

Csak az a baj, hogy ennek az egésznek kölykök isszák meg a levét..... :-(

2011. ápr. 15. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Ismerősöm is szaporítótól vett labit olcsón. A kutyának 8 hónapos korában elkezdett fájni a lába, aztán már rá sem lépett. Kiderült, hogy könyökdiszpláziás, és egy vagyonba került a műtét és a gyógyszerek. Ennyiből bőven vehetett volna tenyésztőtől. És még akármilyen probléma felmerülhet vele (csípődiszplázia például...)
2011. ápr. 16. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!