Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Örömpisi? Kinövik a kutyák?

Örömpisi? Kinövik a kutyák?

Figyelt kérdés
Van egy 9 hónapos kuytusom és néha örömpisizik egyes embereknek. Múltkor is meglátta barátomat és annyira örült hogy viszonzásképpen adott pár cseppet. :) Ezt kinövi vagy nem? Mit lehet tenni ellene?
2011. ápr. 14. 10:42
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Szerintem ez teljesen normális. Az enyém is ezt csinálta mikor vendégek jöttek. Kb 6 hónapos kora óta nincs örömpisi.
2011. ápr. 14. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Az enyém is csinálta. A doki szerint 1 éves koráig kinőheti (hormonális változások, stb), ha nem, akkor megmarad neki (idegrendszeri).

Ő abbahagyta. Amikor nagyon örült, nem simogattam egyből, hanem csak miután lenyugodott kicsit.

2011. ápr. 14. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:

az én kutyám kb fél éves koráig csinálta és kinőtte.. csatlakozok az elöttem szólókoz, ha tényleg van vele foglalkozva (márpedig van ahogy kiveszem a leirtakból) akkor szerintem is el fog múlni nála

csak kitartás :)

2011. ápr. 14. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Van bőven foglalkozva a kisasszonnyal valóban. Egy szava nem lehet. :)
2011. ápr. 14. 17:39
 15/15 Hovarju ***** válasza:
Az én szuka kutyám is bepisilt örömében kölyökként. Nálunk az vált be, hogy hazaérkezéskor csak akkor foglalkoztam vele, ha megnyugodott. kb.1 éves kora óta nem történt ilyen.
2011. ápr. 16. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!