Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit lehet csinálni a kutyával...

Mit lehet csinálni a kutyával ha megdöglött?

Figyelt kérdés
Képzeld ezt: Bp.en melóból hazamész a hangulatos kis panel lakás ajtaján kattan a zár de a kutya nem jön... bemész a szobába és látod, meghalt... ilyenkor mi a fenét tehet az ember? Mármint kukába nem dobhatja...
2011. ápr. 14. 14:33
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
76%
Nem elviszed az állatorvoshoz és ott leadod. fizetni kell érte.
2011. ápr. 14. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
76%
Az állatorvos felboncolja, vgy ellásod valahova.
2011. ápr. 14. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
32%
Vannak dögkutak is, érdeklődj a sintértelepen!
2011. ápr. 14. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Ezen én is sokszor filóztam már, hogy mi lenne, ha... Én azt hiszem keresnék egy erős pasit, meg szereznék egy ásót, és kimennék valahova nagyon a város szélére egy mezőn eltemetni. Ha ez nem megoldható, akkor állatorvosi egyetemre bevinném, hogy hamvasszák el, vagy használják kísérleti célokra.
2011. ápr. 14. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Van vállalkozó, aki kijön és elhamvasztja. Van temető kutyáknak. Ki lehet hívni az Illatos útiakat, elszállítják.

Persze, mindez pénzbe kerül.

2011. ápr. 14. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Én biztos hívnék valakit, hogy segítsen eltemetni valahol:(
2011. ápr. 14. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Én teljesen össze lennék törve ha ilyen történne a kutyámmal,te nem?Egyébként 4 éve halt meg a cicám 14 éves korában!Mivel én nem akartam,hogy csak úgy bedobják a dögkútba,mi elvittük a tőlünk nem messze lévő kiserdőbe és eltemettük.A mai napig látogatom!!!!
2011. ápr. 14. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
köszi a tippeket, ez nem történt meg csak sokat gondolkoztam hogy mit tennék mármint lelki oldalán túl a dolgoknak és azért írtam hogy milyenek a körülmények mert nem biztos hogy egy 20kg-os kutyát mondjuk ki tudnék vinni a 7es busz megálló mellé elásni a városba...
2011. ápr. 14. 14:57
 9/14 A kérdező kommentje:
meg kocsim sincs ismerösöknek sem aztán érdekes lenne bkv-val és egy döglött kutyával a város széléig eljutni :-S ... meg a taxis se hiszem hogy örülne... :-S
2011. ápr. 14. 15:00
 10/14 anonim ***** válasza:
66%
Az én kutyáim nem fognak megdögleni. Az én kutyáim elpusztulni fognak. Ők el lesznek hamvasztva majd, és az urnájukat a polcomon fogom őrizni a fényképeik mellett. :(
2011. ápr. 14. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!