Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Lehet attól kiütése a kutyámna...

Lehet attól kiütése a kutyámnak h el van telve a sok fűszeres kajától?

Figyelt kérdés
Mármint arra gondolok hogy mindig levest szoktam neki adni és áztatok bele neki kenyeret nah most az elmúlt hónapban voltam vele dokinál mert vakarózott adott neki 3 injekciót mert azt mondta kaja allergiája van.! Azóta csak tápot adok neki enni nem vakarózik de nem tudom elviselni azt h csak tápot eszik. 3 napja adtam neki 5 szelet diákcsemegét, nem vakarózik akk szerintetek adhatok neki más kaját is? ugyan úgy adhatok neki levest mint eddig? és ha vakarózik akk maradjak ink a tápnál? mit gondoltok?
2011. ápr. 14. 17:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Kutyának a levest nem szabad fűszerezni! Tegyél bele simán tésztát és azt főzd meg vagy akár rizset, és adjál neki sok húst, amiket árulnak van sokféle..farhát, belszerv, kacsafej, sültkacsa..stb és ezek mellé mehet a táp
2011. ápr. 14. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
nem beléd kötni akarok de azt mondta a Doki h a húst mellőzzem addig amíg meg nem tudom h pontosan mire is allergiás.. :S :/
2011. ápr. 14. 17:30
 3/12 A kérdező kommentje:
rizst !
2011. ápr. 14. 17:32
 4/12 anonim ***** válasza:
ja úgy persze, én kutyám például a csirke húsra volt allergiás... én arra az esetre irtam ha minden ok! Meg a tésztát ha kifőzöd, árulják kutyaeledel boltban is, nagyon szeretik én is adok nekik...nem vagyok én sem a mű tápok híve..
2011. ápr. 14. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

én elősszőr nem Dokihoz vittem hanem csak az egyik ismerősöm mondta h nem adjak neki semmi csirke húsosat! nem adtam neki még olyan tápot sem.. enyhült neki az allergiája! de a végén olyan szinten csúnya volt neki h elmentem vele dokihoz.! 39,4 fokos láza volt.!! szerencsém volt h időben elvittem! :D megőrültem volna,ha komolyabb baja lett vna! :( nah és a lényeg hogy amióta voltam vele dokinál csak tápot eszik de attól száraz a széklete! ezért gondoltam arra h ha más nem akk egy héten legalább 2* 3* adok neki vmi levest vagy ilyenek amiben tuti h nincs semmi hús! és nem lehet tőle baja.

vagy hülyeséget beszélek?

2011. ápr. 14. 17:41
 6/12 anonim ***** válasza:
Én a mostani kutyámnak, minden nap adok levest, hozzá bőséges húst...de a tied ha csak a csirkére allergiás akkor azt hagyd ki, de a többi mehet szerintem, kutyáknak a hús nagyon fontos. Nekem is durva volt az allergia előző kutyámnál, kitépte a farka fölött a szőrt, begyulladt a bűzmirigye...sokat szenvedett vele. Mostani ez megeszik mindent, zöldség, táp, hús tészta ami jön..nem válogat..:) Csak füszert azt ne adj neki, például ilyen bors meg só ezek ártalmasak.
2011. ápr. 14. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
De én a suliból hordom a kaját és azt a levest adom neki oda nap mint nap. ! nem kerülhetem el h nem legyne benne fűszer! :$
2011. ápr. 14. 18:02
 8/12 anonim ***** válasza:
Mi az, hogy nem tudod elviselni, hogy csak tápot eszik?? Egy jó tápban megvan minden, amire a kutyusnak szüksége van. Azt el tudod viselni, hogy menzakaját eszik???
2011. ápr. 14. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Bocs az offért, de eldurran az agyam a " házikosztot a kutyának, mert az tápláló" emberektől.
2011. ápr. 14. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

a fűszerekkel "csak" a gyomrát, hasnyálmirigyét teszed tönkre... :(

az ételallergia leggyakrabban a hormonoktól antibiotikumoktól alakul ki-ezek a tömegtermelt csirkehúsban vannak jelen a legnagyobb mennyiségben-de minden termékként előallított húsban megtalálhatóak-az emberi fogyasztásra szánt termékekben is annak ellenére, hogy Európában ez már tilos-legalábbis törvény szabályozza, de amilyen körülmények között tartják a haszonállatokat másként nem maradnának életben...és sok hús érkezik Argentínából meg Kínából ahol semmi sem tilos az állattenyésztésben, húsiparban....amikor ezek a toxikus anyagok felhalmozódnak a szervezetben akkor jelentkeznek az allergiás tünetek

háztáji vagy vadhús a megoldás vagy/ és kiválló minőségű hús felhasználásával készült tápok (pl. orijen, taste of the wild, acana...)

2011. ápr. 14. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!