Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Beagle, Vizsla esetleg Border...

Beagle, Vizsla esetleg Border collie?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Szeretnék egy kiskutyát..

könnyen kezelhető kutyust szeretnék, aki ügyesen szerepelne agilytin, vagy engedelmességi feladatokon. (Hobbi szinten)

Van két tesóm.. 6 és 12 évesek..

A kutyus jól le lenne mozgatva.. sokat játszanék vele.. nagy a kert..és 2 naponta elvinném sétálni.. hétvégenként kirándulnánk..

Melyik fajtát ajánlod? Vagy esetleg más fajtát is tudsz mondani?

A lényeg:könnyen kezelhető legyen.

Köszönöm!:)


2011. ápr. 15. 10:33
1 2 3 4
 31/33 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek..

Hát már teljesen elbizonytalanodtam..fogalmam sincs melyik válasszam.:S

2011. ápr. 17. 09:50
 32/33 anonim ***** válasza:
Border collie!
2011. ápr. 22. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem is ezek a kedvenc fajtáim. De fogadd meg a tanácsomat elsőre egy Beaglet választottam, nem bántam meg, de nem ajánlom senkinek aki kezdő. Makacs, önfejű, de annál barátságosabb. Soha senkit nem harapott meg, életében nem morgott vagy vicsorgott. Véleményem szerint a legbarátságosabb kutya. De nem családi eb, hiába húzhatja a farkát bármelyik kisgyerek, vadászatra tenyésztették. És megjegyzem, a Beaglek nagyon intelligens állatok, okosak, és kajával mindenről le tudod szoktatni, kivéve arról, hogy ha elkap egy szagot, akkor visszajöjjön! Most egy vizslát szeretnék, de kicsit tartok tőle, hogy mivel vadász kutya, kicsit makacs, de úgy tudom, hogy annyira nem. Valamint egy Bordert szeretnék majd, de őt csak is egy farmra, mint munka kutya, valamint házi kedvenc!
2012. aug. 9. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!