Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Golden retriver vagy labrador...

Golden retriver vagy labrador retriver?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 15. 13:25
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Nekem Golden Retireverem van, és igen, naponta fésülöm általában. Nem is azért mert annyira hullik a szőre, hanem esetleg beleragadtak ágak, magvak, stb.. merthogy Ő is kertben lakik. De amúgy tulajdonságaikat nézve nagyon hasonlítanak, vízimádók, labdaimádók, de házőrzésre tökéletesen alkalmatlan mind a kettő :)) Nagyon igénylik az emberi közelséget, szeretet.. Arra pedig figyelj, amit már írtak előttem is, hogy mind a ketten hajlamosak az elhízásra, rendszeres mozgás kell nekik. De ezt náluk viszonylag könnyen meg lehet oldani, mert természetüktől fogva imádnak apportozni, és jó esetben csak dobálni kell nekik a dummy-t, labdát, mert az én Goldenem azt imádja a legjobban, ha megtalálja a labdát, és nagy büszkén hozza vissza, hogy ő igenis megtalálta, és most ezért dícséretet kér..
2011. ápr. 15. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Goldi is hajlamos hízásra? Elhiszem, ha te mondod, de én még kövér goldit nem láttam, kövér labit már igen. Lehet, hogy a 'ruha ápol és eltakar'?
2011. ápr. 15. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Golden retriever 4ever!
2011. ápr. 15. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!