Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit ajánlotok a kullancsok...

Mit ajánlotok a kullancsok ellen, nektek mi vált be a legjobban?

Figyelt kérdés

Frontline cseppeket használok, de a kutyámban nemrég találtam egy kullancsot, ezért más védekezési mód után szeretnék nézni, mert ez így nem lesz jó :/ nem akarom megkockáztatni hogy több is menjen bele...


fokhagymát lehet neki adni? úgy hallottam, hogy az jó a kullancsok ellen, 'belső védekezés' gyanánt :)

de ezen kívül mi vált be nektek, a nyakörv vagy a csepp a jobb?


2011. ápr. 16. 20:48
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Diófa nélkül elég nehéz,de igaz.Barátnőm sosem használ bolha,kullancs írtót.Néztem neki,azt mondja a kutyák helye egy hatalmas diófa alatt van,még én világosítottam fel,hogy akkor azért kerülik az élősködők a kutyáit.
2011. ápr. 24. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
köszönöm, ezt kipróbálom! ++
2011. ápr. 25. 09:28
 13/14 anonim válasza:

akkor most mit is kell csinálni a diófalevéllel?*.* alárakni, átdörzsölni vele, megetetni? ezt hogy értitek?

nekemis rengeteg problémám van a kullancsokkal, egy nap legalább 4et szedek ki az 1éves spániel kiskutyusomból, és elég bátyadtnak látszik...:/ lehet h babeziózis?!?!

2011. ápr. 25. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Legelőször is orvos,ha úgy látod,mert gyors lefolyású.Amúgy lehet szedni diófalevelet,és a kutya helyét,környékét teleszórni vele.De jó az almaecet is,higítva.Azzal meg befújni.A kutyát is lehet,de én csak a helyüket szoktam.
2011. ápr. 25. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!