Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért csinàlja ezt a...

Miért csinàlja ezt a kutyàm? Részletek lentebb.

Figyelt kérdés
Mostanàban,kb 1-2 hete rendszeresen elofordul,h a kutyàm 1oràval azutàn,h kint voltam vele,(pisi,kaki is megvolt) nagyon enyhén elkezd nyusziteni,sirni,jon megy a lakàsba,v az ajto/ablak elott ul/fekszik,szoval nyugtalan.Olyan,mintha megint kiakarna menni.De amikor ujra kimegyek vele,szinte semmit se csinàl,csak szaglàszik ossze-vissza,meg huz mindenfele,viszont bejonni nem akar.Megmakacsolja magàt (ràadàsul bullterrier) és nem hajlando tovàbb jonni,inkàbb leul.Miért csinàlja ezt? adjatok tippet,tanàcsot.
2011. ápr. 16. 20:55
 1/6 anonim ***** válasza:
Kan, vagy szuka?
2011. ápr. 16. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Most jön a tüzelési korszak. Az én kutyám is folyton ezt csinálja, meg órákig tart a séta mert mindig megáll szaglászni meg pisit hagyni (csak pár cseppet, a szaga miatt). Az enyém egyébként lány (szuka).
2011. ápr. 16. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szerintem jól érzi magát odakint és miután kipiheni magát a séta után, újra kifelé vágyakozik.

A hidegben valószínű, hogy nem szeretett annyira kint lenni, mert rövid szőrű kutya, talán télen jobban kedvelte a lakás kellemes melegét. Mostanában már jó az idő, nem fázik, ha kimegy és sokkal több érdekes dolog van a jól ismert lakáson kívül.

Persze ez csak az én véleményem.

2011. ápr. 16. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Kan kutya,de még szuz! :)) szoval igazàbol nem tudja,h mi utàn vàgyakozik....
2011. ápr. 16. 21:28
 5/6 anonim ***** válasza:
Attól, hogy még nem tapasztalta, érzi a tüzelő szukákat és minden vágya odamenni :)
2011. ápr. 17. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A környéken tüzelő szuka-szukák lehetnek. Érzi a vizeletüket, netán bele is szagolt. Ezért akar kimenni állandóan. Lehet, az étvágya is csökkenni fog ebben az időben. Attól, hogy nem fedezett még, az ösztöne működik, és keresné a tüzelő szukákat. Ha fedezett volna már, akkor mindez hatványozottabban jelentkezne.
2011. ápr. 17. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!