Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen kutyákkal kapcsolatos...

Milyen kutyákkal kapcsolatos munkám lehetne, amiért viszonylag jól fizetnek is (úgy értem, nem ilyen minimálbér, bár ezzel nem vagyok nagyon tisztában)? Van egyáltalán ilyen?

Figyelt kérdés
Állatorvosnak nem mennék,még egy tűt sem lennék képes beszúrni,az ilyesmitől rosszul vagyok,úgyhogy ez nem jönne szóba.Gondolok itt akár kutyakiképzőre,etológusra,bármire.Válaszaitokat,s akár személyes tapasztalataitokat szívesen várom!
2011. ápr. 16. 23:16
 1/5 anonim ***** válasza:
kutyakozmetikus?
2011. ápr. 16. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
54%
Szerintem a kiképzővel jársz jól, mert ma viszonylag keresett, megfizetik és dolgozhatsz kutyasuliban meg egyénileg is.
2011. ápr. 16. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Őszintén szólva két olyan szakma van ami ezzel kapcsolatos, és meg lehet belőle élni. Az egyik az állatorvos, a másik a kozmetikus, de ez utóbbi már nehezebb ügy, mert elég sok van belőlük.


Kiképzésből nem lehet megélni, az maximum arra jó, hogy legyen egy olyan hobbid, ami a saját árát visszahozza, tehát nem kerül pénzbe, vagy ha nagy szerencséd van, minimális plusz bevételt jelent. De mire odáig eljutsz, hogy kiképző legyél, addigra rengeteg pénzt fogsz rákölteni. Tudom, mert én is épp költöm a pénzt arra, hogy kiképző lehessek majd egyszer, és azt is látom mennyit keres az, aki már kiképző.

2011. ápr. 17. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Én őrködök a kutyákkal. ( kettő van ) A minimáltól többet keresek, de azért nem annyit mint egy állatorvos.
2011. ápr. 17. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem is az állatorvos és talán a kozmetikus aki megélhet a kutyázásból.Mo-on nincs kereslet kutyakiképzőre annyira , hogy abból meg lehessen élni.Egy saját iskola beindítása a 0-ró meg rengeteg pénzbe és időbe kerül, és akkor oda még egymagad nem is vagy elég mert kell min egy segéd.Ráadásul véleményem szerint egy kiképzőnek rendelkeznie kell valamiféle kutyás eredménnyel (verseny , kiállítás stb) mert akkor van látszata annak , hogy valamihez ért is.
2011. ápr. 17. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!