Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyaiskolában mennyit...

A kutyaiskolában mennyit kérnek el alkalmankénti engedelmességi gyakorlatokért?

Figyelt kérdés
Sajnos nem sok időm van suliba menni vele, de éjjel nappal velem van a kutya. Tehát amit ott megtanítanak azt tudnám gyakorolni vele munkahyelyen otthon.
2011. ápr. 17. 12:38
 1/5 anonim ***** válasza:
szerintem olyan nincs hogy egy-két alkalmi gyakorlat hanem mondjuk egy 7 hetes intenzív program.
2011. ápr. 17. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én csak azt mondom erre, sokkal többet ér az, amit te magad megtanítasz neki, vagy is elérsz vele...mind anyagilag, mind a magad érzése miatt ez a te munkád. Nekem volt már sok kutyám, most is van 3 de mindegyiket én tanítottam az engedelmességtől, az ételmegtagadást idegentől, az őrző védő dolgokat, kézjelekkel történő irányítást. Soha nem mentem iskolába, ez külön öröm ha valamit elérsz és látod egyre jobban sikerül a kiképzés. Kutya iskola azoknak való, akik nem boldogulnak a kezeletlen kutyáikkal...
2011. ápr. 17. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez iskolánként változik. Van, ahol tanfolyam rendszerben működnek. Van, ahol havi díj van. Szokott lenni alkalmakra bérlet, de sok helyen egy-egy napra is be lehet fizetni. Az árak szintén iskolafüggők.
2011. ápr. 17. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A kutyaiskola nem csak azoknak való akik nem bírnak a kutyájukkal , hanem mondjuk azoknak akiknek valami komolyabb céljuk van pl egy verseny...

Hát változók az árak , alkalmanként sztem 800-1500Ft-ig lehet , vannak ugye a tanfolyamos sulik és vannak ahol csak havidíjat kell fizetni.Merre laksz ?

2011. ápr. 17. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Azért is akarok suliba menni vele, hogy a kutyákkal közömbös legyen, ne terelje el a figyelmét. Főleg utcán, vagy amikor melózok vele.

Felsőpakonyon lakok. :-D

Kis falu de nyugis, és jó a levegő.

2011. ápr. 17. 14:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!