Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Puli, pumi vagy mudi?

Puli, pumi vagy mudi?

Figyelt kérdés

mi a különbség?

melyiket választanád miért?

mit gondolsz róluk?


2011. ápr. 17. 13:41
 1/7 anonim ***** válasza:
64%
Különbség a kinézetükben azért van..mindhárom kiváló magyar pásztorkutya! Imádom a magyar fajtákat, főleg a kuvaszt de van mellettük egy kis pulim is, nagyon jó jelző kutyák, bátrak a területüket megvédik bármi áron. A három közül, én a pulit javaslom.
2011. ápr. 17. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én a mudit javaslom az a legszebb közülük.Nagyon szeret kirándulni,fáraszthatatlan,játékos,és nagyon okos,tanulékony kutyák.
2011. ápr. 17. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

igazából mindegy, hogy melyiket választod, egyiket se bánod meg


de a puli az, ami a leghamarabb és a legtöbb mindent "megugat"

2011. ápr. 17. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én a mudit választanám, küllemben is és belső tulajdonságokban is ő a legszimpatikusabb :)
2011. ápr. 17. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Mudi:)
2011. ápr. 17. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Az első kérdés komoly volt? Te nem látod köztük a különbséget? Mert külsőre pl nem hogy különbség van köztük hanem egyáltalán nem hasonlítanak!

Én a mudit választanám. Azért mert nekem van 3, ezen kívül a másik két fajta nem tetszik sem külsőre sem belsőre. A puliban azt mondják már kevés a munkakedv, ezenkívül a szőre sem tetszik, szeretem a kecses kutyákat. A pumiban meg terriervér van és nekem nem tetszik a terrierek jelleme, és nem tetszenek az olyan kutyák akiknek hosszú szőr van a pofáján. De természetesen semmi bajom velük, csak sajátnak nem kellenének. A mudiről azt gondolom, hogy csodás, érdekes, különleges jellemű és szép kutya. Jól lehet vele dolgozni, megvéd, egygazdás, gyors, kiemelkedően okos, nem tucatkutya de más nevelést igényel mint a többi kutya, nagyon érzékeny. Persze ezeket nem akarom másra erőltetni. A másik két fajtát nem ismerem olyan jól hogy véleményt mondjak róluk.

2011. ápr. 17. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
69%
Nekem a pumi tetszik,amúgy egyiket se ismerem.Puli van pár száz a városban,rengeteget ugat az biztos.
2011. ápr. 17. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!