Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy tudnék segíteni a kutyákon?

Hogy tudnék segíteni a kutyákon?

Figyelt kérdés

Szeretnék valami kisebb/nagyobb segítséget adni a kutyáknak.

Járok menhelyre,gyűjtöm a pénzt,a plüsst stb.., viszem sétálni őket stb..

De mégis szeretnék kicsit többet elérni,hogy segítsünk rajtuk.

Ugyan én 'csak' 15 éves vagyok,de ha valamihez felnőtt korú is kell az se akadály.


A legközelebbi menhely hozzánk Szentesen van,meg Csongádon.

De a Szentesibe azért jóval többet járok,de nem is ez a lényeg.


Hanem,hogy mit tegyek??Egyszerűen már az iskolába se tudok figyelni ,mert teljesen máshol jár az agyam,hogy mit csináljak.

Abban tisztában vagyok,hogy a világot ugyan nem fogom megváltani,de talán elkezdenék valamit akkor más is folytatná és hátha elterjedne.


Mit tegyek?


Gyájtsek pénzt?

És a szaporítással??


Valakinek van valami ötlete?


Felkészültem,hogy lesznek akik lehurrognak,de nem tudja senki se elvenni a kedveme ettől,se a szüleim se a barátaim és itt se fogja senki se.Csak hátha kapok innen is ötleteket.


2011. ápr. 17. 17:27
 1/6 A kérdező kommentje:
Helyesírásért bocsi,csak matek házit csinálok és nem figyeltem. :)
2011. ápr. 17. 17:30
 2/6 anonim ***** válasza:
én nagyon büszke vagyok rád,hogy ilyen állatbarát vagy!!!
2011. ápr. 17. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem többet nem tudsz tenni ertuk, mar ez is sok, amit eddig tettel es ha ezt folytatod, az nagyon hasznos lesz, hidd el. A legnagyobb örömöt a setaval, testmozgassal tudod egy kutyanak szerezni, ugyanis faradt kutya=boldog kutya!
2011. ápr. 17. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A közvetlen környezetedet próbált rábírni a helyes kutyatartásra, hirdesd a gazdikereső kutyákat az interneten, plakátokon. Bár a világot nem tudod megváltani, de már azzal is rengeteget segítesz ha megteszed azt, ami tőled telik. Jó lenne ha több ilyen ember élne az országban.
2011. ápr. 17. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

Amúgy szerintem sok olyan ember van rajtam kivül aki próbál segíteni,sőt..a környezetemben nem is.

De pl van egy néni és iszonyú sokat segít az állatokon,önzetlenül és róla például szinte senki se tudja ezt,mert önzetlenül teszi :)

2011. ápr. 17. 20:19
 6/6 D.O.81 ***** válasza:

Üdv!


Nem akarlak elkeseríteni, de nagyon ügyelj arra, hogy ne éljenek vissza őszinteségeddel, naivitásoddal, és bizalmaddal.

A színfalak mögött sem mindig olyan idilli a helyzet, mint gondolod.


Sok sikert.


Üdv!

2011. ápr. 18. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!