Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért jó ennyire hogyha a...

Miért jó ennyire hogyha a kutyákon ugatást gátló nyakörv van?

Figyelt kérdés
És ez a nyakörv hogyan gátolja az ugatását?
2011. máj. 14. 20:31
 1/10 anonim válasza:
Hát elég drasztikus megoldás... Ha ugat a kutya akkor megrázza egy kis feszültségű áram így abba is hagyja.
2011. máj. 14. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
ez nevezhető kutya kínzásnak?
2011. máj. 14. 20:40
 3/10 anonim ***** válasza:
Én kínzásnak tartom és soha nem használnám a kutyámon!
2011. máj. 14. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Igen.Ez olyan szewrintem mintha az történne,hogy amikor az ember megszólal,megrázza az áram.Csak szegényke azt sem érti mi történik.

Sosem tudnék ilyen módszerhez folyamodni,hisz szeretem az állataim.Akit zaar a kutyaugatás az ne tartson kutyát,nem dísznek van.

A gyerekével is így fog bánni?

2011. máj. 14. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

van olyan ami nem áramot hanem levegőt fúj a kutya arcába

[link]

2011. máj. 14. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
na hát ez a gyerekes jó kérdés ha már a pórázt kitalálták gyerekeknek...
2011. máj. 14. 20:50
 7/10 anonim ***** válasza:

Van olyan nyakörv, amelyik citrom, vagy más illatot spriccel az orra alá, ha ugat.Az elektromosnak nevezett egy csípést ad a nyakra. Be lehet állítani az erősségét. Kb olyan, mint, amikor valaki játékból odateszi a nyelvét egy elem végéhez.

A hatásuk azon alapul, hogy ugatáskor egy kellemetlen élmény éri a kutyát. Az meg tudvalevő, a kutya tapasztalatból tanul. Ha csinál valamit és számára jó, akkor újra megteszi. És ez fordítva is igaz.

2011. máj. 14. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

ma 20:50

Az embernél kretívabb nincs. Láttam én már gyereken hámot, amin vezetgette az anyja. Azt mondta, nem fog állandóan utána szaladgálni.

2011. máj. 14. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha állatkínzás lenne, nem lenne legális, és nem találták volna ki.
2011. máj. 14. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Persze,mert valamelyik okos kitalaálta,hogy ez marha jó ötlet.De ismerősünknek is vann és megjegyezném,hogy állítható milyen erősségű az a "csípés".A kutya teljesen megijed és látszik rajta,hogy fáj neki.Ha átmentem hozzájuk nyüszített örömében meg ugatott,most meg csend van.Szörnyű látni,hogy még az örömét sem fejezheti ki.

Majd akkor mondja nekem valaki,hogy ez teljesen korrekt,ha Őt gátolják abban,hogy megszólaljon.Ráadásul egy olyan ember,akiben feltétel nélkül bízik,mint a kutya a gazdájában....

2011. máj. 15. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!