Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan csiszoljam meg a...

Hogyan csiszoljam meg a kutyaházat?

Figyelt kérdés

Szeretném felújítani a kutyám házát, hogyan csiszoljam meg festés előtt? Sarokcsiszolóm van, de az a középfurat miatt nem jó ilyen nagy felületre (van hozzá valamilyen speciális korong vagy tárcsa?). Vagy kölcsönözzek szalagcsiszolót?

Vagy kézzel is megoldható??


2011. ápr. 19. 08:51
 1/4 anonim ***** válasza:

Turelemmel. Fogsz egy darab csiszolopappirt es nekiesel. Nem lehet olyan nagy hogyne tudd megcsinalni kezzel de ha vannak speci szerszamaid persze gyorsabban megy, kolcsonozni sztem folosleges.

Csak arra kell vigyazni hogy a regi meg uj festek talaljon egymassal.

2011. ápr. 19. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A sarokcsiszolóra lehet venni csiszolótárcsát is, de a sarkokat akkor is kézzel kell megcsinálni!

[link]

2011. ápr. 19. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez a csiszolótárcsa nagyon durva, pillanatok alatt képes millimétereket lekapni a fából és ha nem vigyázol, akár meg is ég, elszíneződik a fa. Én inkább csiszológéppel vagy kézzel csinálnám.
2011. ápr. 19. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Csináld kézzel.Fogsz egy kicsi deszkát(aminek jó a fogása is) , és az egyik felére feszesen rakod a csiszolópapírt és lecsiszolod a házat.Sztem felesleges ilyen kis munkára kölcsönözni gépet.
2011. ápr. 19. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!