Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen kutyát ajánlotok?

Milyen kutyát ajánlotok?

Figyelt kérdés

Egy pár hetes kutyust szeretnék venni, kertes házba! Csak télen aludna bent! Egésznap kinnt lenne! Nem tudnék vele 4-5 óránál többet foglalkozni.(egész hétvégén vele leszek) Egy jó kutyust szeretnék, ami aranyos is. És Agilitizni szeretnék vele, vagyis ugróképesség és odaadás is kell! Kb. térdig érjen a végső magassága, de lehet kicsit nagyobb is.... A Border Collie-n sokat gondolkodtam, de vele sokat kell foglalkozni úgyhogy.... Milyen kutyafajtát ajánlotok nekem?


11/L


2011. ápr. 19. 14:07
1 2
 11/16 Pető Dorina válasza:
Mennyi pénzt szánnátok rá egy kiskutyusra?
2011. ápr. 20. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
köszi :) Hát mivel anyuék semmi pénzt nem adnak majd bele és saját pénzből veszem meg max. 20.000... :S
2011. ápr. 20. 18:33
 13/16 anonim ***** válasza:

Hát akkor mindenképpen menhelyről vagy fajtamentőktől hozzatok, mert ennyi pénzért csak egy olyan embert támogatsz, aki az adott fajta genetikai elcseszésében játszik nagy szerepet. Komolyan, ennyi pénzért ilyen vagy ehhez hasonló kutyákat kaphatsz:


[link]

[link]


Nem gondolnám, h menhelyen ne találnál magadnak megfelelő kutyát. Emlékszem én amikor 11 éves voltam, én csupán egy Kutyát szerettem volna...nem volt fontos, h fajtatiszta legyen, csak az h kutya és hogy az enyém legyen, és taníthassam.

2011. ápr. 20. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 eper. ***** válasza:
német dog :)
2011. ápr. 20. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 eper. ***** válasza:
bár húszééért nem kapsz német dogot :/
2011. ápr. 20. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 Pető Dorina válasza:

Szia!


25000Ft.-ért áruljuk őket, de ha komolyan érdekel akkor neked odaadjuk 20000Ft.-ért. De csak világos zsemle színűek vannak. Fiú kell vagy lány? Küldjek képet róluk?

2011. ápr. 21. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!