Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Itthon saját kezűleg levághato...

Itthon saját kezűleg levághatom havanese kiskutyám (7 hetes) szőrét a nemi szervénél és a fenekénél, hogy ne kenje mindig úgy össze vagy bízzam inkább szakemberre?

Figyelt kérdés
Akinek ilyen kutyája van mit tanácsol? Ha nyírhatom én, mire vigyázzak, azon kívül, hogy ne sértsem meg.
2011. ápr. 20. 12:00
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
szerintem még a fütyijénél,vagy nunójánál(bocs nem tudom a nemét),még ne piszkáld a szőrt,mert még egy ilyen kicsike kutyu ugyis gugolva pisil,de a fenekénél szerintem levághatod.Egyszerübb lenne géppel,mert ollóval nehogy véletlenül megszúrd ha ficánkol.
2011. ápr. 20. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
Én vagyok a bichonos gazdi, és szerintem ne menj bele kötöszködős játékba.Én megértem, hogy máris el akartad hozni, mert annyira édesek nagy korukban is, de ilyenkor méginkább.Rosszcsontok, és nagyon sokat kell velük bajlódni, de nagyon sok szeretetet tudnak adni, és jól tanítható, okos kutyák.Ilyen idősen mi azon nevettünk, hogy milyen kis sértődős, ha nem az van, amit ő akar, és a gazdikáját már kicsiként is imádja.
2011. ápr. 21. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
48%
3. válaszoló !!!!!!! A KUTYÁT 6-8 HETESEN LEHET ELHOZNI !! A 7. HÉT SIMÁN JÓÓÓ
2011. ápr. 25. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!