Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyám mancsán tulnött a...

A kutyám mancsán tulnött a karma. Itthon levághatom neki én vagy vigyem állatorvoshoz? Kb mennyit kérne érte?

Figyelt kérdés
2009. aug. 28. 11:12
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Állatorvos szokta csinálni egy speciális körömvágóval. Legutóbb 500 ft/köröm volt az ára. Kolleganőm otthon csinálja kutyusnak, de nagyon óvatosan kell, mert meg van határozva hogy meddig lehet bevágni és milyen szögben, különben fáj a kutyusnak.
2009. aug. 28. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Vagy pedig kutyakozmetikus is levágja!
2009. aug. 28. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Mi kutyakozmetikushoz visszük, összesen 200 ft-ot kér a 16 körömért egy alkalommal, de a mellette lévő másik kozmetikus 750-et kérne ugyanezért. Egy darabig vágtam otthon, de a kutyám annyira utálja, hogy egyszerűen meguntam a harcot és a vísítást :-) Egyébként olyan 1200-ért lehet kapni körömvágót (Fressnapf, Obi...).
2009. aug. 28. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mikor én vittem, összesen volt 500ft. A Lehel úti állatkórház kozmetikáján
2009. aug. 28. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én az állatorvos tanácsára vettem egy karomvágót, amit ő is használ, megmutatta hogyan kell, azóta otthon csinálom. Kérd az állatorvosod tanácsát!
2009. aug. 28. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!