Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ez baj? Mert nem használ más.

Ez baj? Mert nem használ más.

Figyelt kérdés

a kutyámnak semmilyen kutyasampon nem jó,ugyanis ekcémás a bőre tőle!minden fajta sampont kipróbáltam és egyik sem jó...


A doki ajánlotta hogy próbáljam Baba tusfürdővel

és azzal jó volt


ez nem baj?


2011. ápr. 20. 20:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem baj, csak ne vidd túlzásba. Vízzel hígítsd fel, és ne gyakran fürdesd vele.
2011. ápr. 20. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mi is azzal fürdetjük a kutyákat, semmi bajuk tőle. Ha meg ez volt jó a kutyád bőrének, akkor pláne ne aggódj.
2011. ápr. 20. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

fél évente 1szer tanácsos kutyasamponnal megfürdetni mert a szőre elveszheti a fényeségét tőle... ha benti kutya, és nagyon kényes vagy mert büzlik a kutyád :D de azt se szeretnéd h ronda bundája legyen, akkor sima vízel fürdesd.

általában én is úgy szoktam.

2011. ápr. 20. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Miért lett ebből divat, hogy fürdetik a kutyákat?

A túl gyakori fürösztés eltávolítja a bőrt védő és a szőrzet természetes fényét biztosító zsiradékot. Akkor fürdessük tehát az állatott, ha piszkos, vagy ha erősen "kutyaszaga" van, egyébként ne zaklassuk. Nem szabad elfelejtenünk, hogy a kellemetlen szag jöhet a fülekből, a fogakból, de származhat a sokáig viselt nyakörvtől is. A legtöbb állat, amelyet megfelelően ápolnak és gondoznak, tiszta és jó szagú marad, még ha ritkán fürdetik is.

2011. ápr. 20. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Igaza van az előttem szólónak.Én a saját hibámból tanultam.A kutyumat ész nélkül fürdettem minden héten.És nem volt szép a szőre.Aztán utánna olvastam,hogy nem szabad gyakran fürdetni,mert az se a bundijának,se a bőrének nem jó.Azóta ritkán fürdetem,és sokkal szebb a ,és egyáltalán nem büdibb mint mikor hetente csutakoltam.Visszatérve a kérdésre:ha a baba sampon bevált használjátok nyugodtan azt.
2011. ápr. 21. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!