Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit lehetne tenni, hogy ne...

Mit lehetne tenni, hogy ne nyalja a sebét?

Figyelt kérdés
10 éves jugoszláv farkasölő gazdája vagyok. Kutyusomnál tavaly méhdaganatot állapítottak meg, nagyon picin múlott, hogy belepusztuljon. Már az orvos is lemondott róla, el akarta altatni, de másnapra csodálatos módon felkelt, pedig már egy hete csak feküdt, meg sem mozdult. Azóta van a jobb hátsó combjánál egy kiálló dudor, amit megint véresre harapdált. Kenőcs nem segít, lenyalja. Mit tudnánk vele csinálni?
2011. ápr. 21. 15:21
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Egy jó orvos meg tudja oldani, hogy a sebet összehúzza, összevarrja. Én nem mondtam hogy boldogtalan, de nem hinném, hogy jó kedvében rágja magát.

Tavaly a mi nj.-unk is kirágta magát a hátán, és mivel elég szőrös, már csak akkor vettük észre, amikor tiszta trutyi volt a gennytől. Ettől függetlenül tök jó kedve volt, ugyanúgy játszott örömködött stb. ( kiderült miért rágta magát, és a kiváltó okot megszüntettük )

2011. ápr. 21. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!