Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyibe kerülnek tenyésztőtől?

Mennyibe kerülnek tenyésztőtől?

Figyelt kérdés

2 kutyát fogok venni a következő időszakba:

a berni pásztor mennyi

és a westie / bichno havanese

még nem tudom melyiket fogom a két kicsi közzül:D


2011. ápr. 22. 16:34
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
bichon bocsi*
2011. ápr. 22. 16:34
 2/14 Ninna ♥ ***** válasza:
100%

Mérettől függetlenül ha normális tenyésztőtől veszed mind a két kutyát, akkor 100 ezer forinttól felfelé számolj, szerintem egy jobb kennelből származó kutya (gondolom ez a célod) 120 ezer forint körül van, hobbira.

Biztosan átgondoltad, hogy két kölyökkutyával egyszerre szeretnél küszködni? Egy berni pásztor később is sokba kerül, a sok kaja miatt, ápolás, stb, minden kb. 3szor annyi mint a kicsinek.

2011. ápr. 22. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Szerintem ne 2kicsit vegyél egyszerre. 1el is elég sok gond van, majd később ha már picit nagyobb lesz a kicsi meglátod hogy akarsz-e mellé még másikat, sosem késő, és mindíg születni fognak szép kiskutyák :)

100ezer forinttól határ a csillagos ég.

2011. ápr. 22. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

akkor először egy kicsit veszek

de mind2

100 ezer felett van?

2011. ápr. 22. 16:45
 5/14 A kérdező kommentje:
már ugyértve a bichon meg a westie is 100 felett van?
2011. ápr. 22. 16:45
 6/14 anonim ***** válasza:
Igen, minden tenyésztőtől vett fajtatiszta kutya 100ezer felett van.
2011. ápr. 22. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
itt olvastam a gyak.kérdésen h az egyik csaj a surprise westie kennelből (azt hiszem) 60k ér vett
2011. ápr. 22. 16:52
 8/14 anonim ***** válasza:

bernire én 140-et mondanék.

A kicsik 120-150

2011. ápr. 22. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Azért nem kell ennyire komolyan venni a azt hogy a tenyésztőtől vett kutya 100 fölött van. Én már találkoztam olyannal hogy egy kitűnő Border Collie pártólszületett kölyköket 60.000-ért adtak el külföldre is. Nem átverés volt láttam mindkét szülőt, kölyköket. Makk egészségesek voltak.
2011. ápr. 22. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Ninna ♥ ***** válasza:
Abból a kennelből az a csaj westiet 60 ezerért csak úgy vehetett, ha a kutyus színhibás volt, ami azt jelenti, hogy így nem tovább tenyészthető, ivartalanítani kell. Törzskönyvet kap, ugyanúgy bánnak vele a tenyésztők, mint a többiekkel, de olcsóbban meg lehet őket vásárolni. Nem mindig van ilyen kutya az alomban, de azokat meg jól megválogatják, kiknek adják gazdihoz, hogy tényleg ne legyenek továbbtenyésztve, mert a színhibát hordozzák a génjeikben, és nem kell több színhibás kutya. Természetesen családi, hobbi kutyusnak ők is tökéletesek! Menhelyeken nem gondolod megnézni a westieket, vagy bichonokat? Esetleg a berniket sem? Itt tudsz rengeteg kutyust megkeresni, fajtára bontva: www.allatok.info
2011. ápr. 22. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!